Home / INNE / WSPANIALI LUDZIE Z BYŁEJ INTERIA 360 WALCZĄ O SWOJE DZIENNIKARSKIE PASJE – KAŻDY MOŻE POMÓC

WSPANIALI LUDZIE Z BYŁEJ INTERIA 360 WALCZĄ O SWOJE DZIENNIKARSKIE PASJE – KAŻDY MOŻE POMÓC

 

interJa360

Miałam okazję zaczynać na Interia 360, tam poznałam dziennikarzy społecznych, ludzi z ogromną pasją do pisania. Na Interii hartowałam się, uczyłam pisać i kłóciłam z Kambuzelą, która była dziennikarką i redagowała teksty, aż w końcu została moją przyjaciółką i pomagała w niektórych tekstach pomocnych przy wystawie, jaką zorganizowała mi koleżanka w Olsztyńskim Młynku, knajpie dla artystów wystawiając moje wiersze i szkice w Projekcie Olsztyńskim pt. Ludzie z Pasją.

Moje doświadczenie na Interii 360 nie było długie, ale zdążyłam się zaprzyjaźnić z wieloma ludźmi. Mimo iż połowy nie znam, identyfikuje się z nimi i z tym co chcą zrobić. Jestem z Wami Kochani i będę wspierać.

Na Interii 360, która została zamknięta powstał też jeden z moich wierszy: Kocurze Migdały, no i szkic wspaniały, jeden z lepszych, przynajmniej mi się tak wydaje. ;-) Biorąc pod uwagę, że nie umiem szkicować to i tak wielki sukces. Tak jestem bardzo skromna, wiem ;-) ale trzeba się pocieszać i iść do przodu, bo tylko tak można coś w życiu zrobić. O np. Dziś pisałam do córki smsa z rana, bo wybiegła z domu nie w sosie, napisałam jej żeby nie martwiła się niczym, bo jej serducho jest wspaniałe i że to akurat ma po mamusi, czyli po mnie ;-)  Odpisała: Ha, ha, ha, jesteś bardzo skromna. Od dzisiaj zaczynam starać się taką być, może się uda. Trzymajcie za to kciuki.

Ten wiersz „Kocurze Migdały” powstawał jak wspomniałam na Interii, pod którymś artykułem, podrywał mnie wtedy niejaki Kocio, jakiś pan o tym nicku. Była to rozmowa ciekawa i zabawna i jak widać twórcza. Obiecałam mu, że wiersz o tym napiszę no i napisałam. Może ktoś to pamięta?

Tak czy inaczej, wklejam z tego okresu pamiątkę, bo to dość historyczne dla Interii 360.

Wtedy płot był portalem a migdały wisiały w powietrzu ;-)

Kocurze-Migdały-Mina-Wetp pamiatka z Interii 360

Teraz już przechodzę do istotnych informacji.

Odpal projekt to możliwość istnienia wspólnie wielu dziennikarzy, ale nie tylko dziennikarzy. Te informacje mogą przydać się i wam w waszych projektach, warto poczytać. A co do pomocy tym wspaniałym ludziom, można wpłacając jakąś określoną kwotę, przyczynić się do tej szlachetnej sprawy. Poczytajcie i pomagajcie. Warto pomagać, bo dobro wraca do nas skumulowane. Wiem coś o tym, ale to w kolejnych moich artykułach, najpierw działanie.

Od tego momentu powstaje InterJa 360, tworzona przez samych ludzi, którzy chcą kontynuować swoje pisanie, jakie miało miejsce na byłej Interii 360. Choć już dawno z nimi nie pisałam jestem z nimi, by im pomóc.

Reklamodawców zachęcam wchodźcie, czytajcie. Jak widać wasza reklama może widnieć na portalu cały miesiąc, a miesi ac taki, który sobie sami wybierzecie.

https://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/765,portal-dziennikarstwa-obywatelskiego-interja360

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Mina Wetp

,

Leave a Reply

Your email address will not be published.