Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / CAŁA PRAWDA O PRZYRZĄDZIE MĘSKOŚCI

CAŁA PRAWDA O PRZYRZĄDZIE MĘSKOŚCI

KILKA WAŻNYCH WSKAZÓWEK DLA SKUTECZNEGO I EFEKTOWNEGO KIEROWANIA TYM PRZYRZĄDEM! To nie tylko ważne informacje dla ich właścicieli- mężczyzn, ale również i ciekawe informacje dla kobiet.

 

Kilka dni temu przeglądając stare czasopisma wpadłam na całkiem interesujący artykuł,  tekst który wtedy przeczytałam dał mi dość mocno do zrozumienia, że tak naprawdę to jestem szczęściarą, choćby dlatego, że nie urodziłam się facetem!

 

Nie wiedziałam, że męski narząd jest taki skomplikowany i wymagający.  

Każdy facet, aby mieć pożytek z tego męskiego na stałe zamocowanego w swoim ciele przyrządu, powinien koniecznie pamiętać o tych istotnych, kilku kwestiach.

 

     1.   Uwaga! Rano jest duży nie od popędu seksualnego a od dużego ciśnienia od moczu (nie chodzi tu absolutnie o nagromadzenie się moczu w cewce jadrach ani nigdzie indziej jak tylko w pęcherzu moczowym w podbrzuszu), tak że często ta duma męska codziennego poranka ląduje w muszli klozetowej. Oczywiście drugą prawdą jest też fakt, że organizm męski nawet w nocy samoczynnie podczas snu wytwarza gotowość do boju, takie sytuacje są jak najbardziej naturalne, dobrze jest też taki magazynek nasienia opróżnić rano przed wyjściem w świat, bo nierozładowany w ciągu dnia może ciążyć.

      2.  Przyrząd ten jest jak mocno zadbana kobieta, należy o niego szczególnie dbać, bez porannego mycia głowy ze względu na masę gromadzących się w nim bakterii z łazienki proszę nie wychodzić!

      3.  Nie lubi ani za dużych ani za ciasnych na sobie gadżetów, dlatego należy pamiętać o tym, aby częściej dla jego wygody kupować, zakładać na nim nie slipy, ale zdecydowanie bokserki!

      4.  Ucisk i bezwład tego przyrządu może nastąpić od zakładania nogi na nogę i częstego siedzenia w jednym miejscu, także drogi mężczyzno powinieneś dość dużo w ciągu dnia chodzić i dość luźno siadając rozkładać nogi!

     5.  Gimnastyka tego przyrządu w ciągu dnia może być dość niezręczna i niebezpieczna, jest ona spowodowana widokiem przeróżnych interesujących obrazów, kształtów i krągłości. Należy na to dość usilnie uważać, aby nie okazało się, że władca takiego gadżeciarskiego przyrządu nie może przez to gdzieś zdążyć!

      6.  Niedysponowanie może być częstsze niż okres miesiączkowy u kobiet, choćby podjadanie frytek, hamburgerów i chipsów powoduje obciążenie cholesterolem a to jest wynikiem zatykania się tętnic i blokowaniem przepływu krwi w takim przyrządzie, wtedy jest on strasznie ociężały i nie ma siły ustać do pionu. ( Trzeba pamiętać, że tłuszcze te zatykają tętnice i krew nie dopływa właściwie, a żeby mógł on stać na baczność potrzebny mu dziesięciokrotnie większy przepływ. Myślę, że chuda ryba i sałata będzie najlepszą wtedy do zjedzenia przekąską.

      7.  Jedzenie, jedzeniem, ale najgorzej działającym czynnikiem na brak męskiego orgazmu jest palenie papierosów. Już wypalenie 2 papierosów zwęża tętnice a 20 fajek dziennie zwiększa aż do 60 % ryzyko na brak erekcji. Naukowo zbadano, że najgorsze dla męskiej potencji jest właśnie palenie papierosów zaraz po stresie i innych chorobach. Jeśli zabawy erotyczne kończą się połykaniem tego płynu, to należy pamiętać o tym, że jest on wtedy gorzki i piekący.

      8.  Teraz sprawa gumek. Nie ma, co się wygłupiać, jeśli nie jesteś duży nie potrzebny Ci rozmiar XXL i nie kombinuj z jakimiś tam świństwami anty-plemnikowymi, bo od tego możesz go podrażnić dość mocno i będzie go piekło w środku, nawilżające w zupełności mu wystarczą.

      9.  Jeszcze, co do jedzenia! Kolacja kawior, krewetki no i oczywiście jaja, duża ilość jaj musi być w twojej codziennej mężczyzno diecie, działa to ponoć dobrze na erekcję. Żadnego piwa i ciężkich posiłków!

    10.  No i na koniec dość ważna uwaga dla kobiet, po takim wysiłku faceta, zakończonym eksplozją nasienia, wyczytałam że lepiej go już nie dotykać, ponoć musi poleżeć tak sobie w spokoju sam, bo jest wtedy delikatny jak motyl !!!

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o blogu Miny Wetp? Obejrzyj film.

.

8 komentarzy

 1. Pkt. 10 :) Trochę szkoda, że często to ciekawostka, jak wiele innych, świadczy to, że pary mało ze sobą rozmawiają, o swojej seksualności i ciele. A penis reaguje jak łechtaczka po orgaźmie – łechtaczkowym. Oba te narządy są wtedy bardzo wrażliwe i dotyk może sprawiać ból. U mnie np. tak właśnie jest :) Ale penis to nie tylko żołądź. Mizianie po korzeniu, bądź jądrach, mężczyznę po wytrysku, żadnej by nie zabiło :).

 2. Mina Wetp… czy Ty jesteś wstanie się odezwać do mnie na maila? Mam kilka pytań dotyczących Twojej strony… :) :) Pozdrawiam

 3. Hehehe Dziękuje i Wzajemnie… Wszystkiego co najlepsze w tym nowym, nadchodzącym roku, żeby był Szczęśliwy i był lepszy od starego, żeby mniej zmartwień było a więcej spokoju i uśmiechu na twarzy… Szczesliwego nowego roku… :)

 4. … jestem szczęściarą, choćby dlatego, że nie urodziłam się facetem! To Pani cytat. Tak prawdę mówiąc, osobiście nie lubię, jeżeli tę część męskiego ciała nazywa się „przyrządem”. Po drugie, to tekst odbieram jak dobry ale nie na miejscu żart. Być może jest to tylko moje subiektywne spojrzenie na w/w artykuł. Nic w tym złego. Nie mogę wypowiadać się za wszystkich mężczyzn, uważam, że jak każda kobieta dba o swoją osobistą higienę (poranną i wieczorową) tak i każdy mężczyzna powinien dbać o swoją osobistą higienę (poranną i wieczorową). Nie wyobrażam aby było inaczej. Wydaje mi się, że oczekujesz na konkretną odpowiedź, które są poruszone w dziesięciu punktach. Przykro mi ale nie mogę się do nich ustosunkować ponieważ one mnie nie dotyczą. Pomyślisz – dziwny facet. Otóż nie. Nie palimy, prawie nie pijemy alkoholu. Jeżeli chodzi o sposób odżywiania się, to jemy to (raczej dotyczy to mojej osoby) wszystko, na co mam ochotę. Jeżeli chodzi o pkt.10 – to zupełnie się z nim nie zgadzam. Częściowo na ten temat już pisałem. Nadal można przedłużyć chwilę uniesienia i rozkoszy. Ale można wspólnie w objęciach i usnąć – i to może być również pięknym zakończeniem aktu wzajemnej miłości. Pozdrawiam

  • Ted aż musiałam zerknąć co w tym 10 punkcie wymodziłam, aby się odnieść :-) Ależ oczywiście, że gdy się kogoś kocha, można usnąć obok w objęciach i euforii, tekst ten jest troszkę taki komiczny, zabawny, ktoś kiedyś w jakiejś gazecie, starej zresztą opisywał takie rzeczy, zebrałam to do kupy, bo ja nie jestem facetem i nie wiem tak na prawdę za dużo na temat tego o czym myśli facet, a tym bardziej po… a przyrząd nazwałam to tak jakoś bardziej pod kontem zabawnym, te słowo w danym momencie było dla mnie odpowiednie, w końcu to trochę trudny i wstydliwy mimo wszystko dla mnie temat… w brew pozorom, jestem kobietą bardzo delikatną, co nie znaczy, że nie interesuje mnie wszystko… chętnie przeczytam wiele innych Twoich opinii Ted, zaciekawiłeś mnie… Pozdrawiam Ach zapomniała bym, jeśli jeszcze tego nie czytałeś bądź nie słuchałeś na mp3 polecam swój twórczy erotyk, jest delikatny spodoba Ci się https://minawetp.pl/wszystkie-artykuly/tworczy-erotyk-dotknac-niemozliwego-autor-mina-wetp/

   • Świetny Artykuł… już któryś tutaj przeczytałem w całości i z zaciekawieniem… na temat tych tematów zawsze dużo czytam… i co lepsze od 10 roku życia… tak już mnie częściowo zmusiło… Bardzo fajnie opisałaś swój artykuł i korzystałaś ze świetnych źródeł :) podoba mi się :) Pozdrawiam

    • Dziękuję Krzysztofie, cieszy mnie to co piszesz bardzo :-) Ponieważ dziś Sylwester, życzę Tobie szampańskiej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiam serdecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published.