Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / CO NAJBARDZIEJ DENERWUJE NAS PRZY SEKSIE?

CO NAJBARDZIEJ DENERWUJE NAS PRZY SEKSIE?

Czy sex brutalny to marzenie każdego faceta i czy lubią go kobiety?

Czy lenistwo zniechęca a gadulstwo i brak doświadczenia skreśla nas z listy pożądanych osób?

Co powoduje naszą niechęć do siebie przy kolejnym takim razie i jak temu zapobiec?

Wiele było poradników w tych kwestiach, ale jedno jest pewne, kilka punktów tego, co denerwuje obie płcie jest wspólnych i warto się temu dokładniej przyjrzeć.

PRZY SEKSIE FACET NIE LUBI, GDY KOBIETA:

      1.  Podczas zbliżenia leży jak księżniczka i nic nie robi a od faceta oczekuje ciągłych pieszczot!

JAK TEMU ZARADZIĆ?

Zachęć ją, aby miała ochotę się z tobą w coś pobawić, zleć jej stanowczym głosem jakieś zadanie, podkreślając, że odwdzięczysz się jej tym samym.

      2.  Nie ma w sobie ani źdźbła entuzjazmu, jest zbyt cicha i nie wydobywa z siebie żadnych odgłosów doznań podczas sexu.

Poproś, by jęczała, aby wydobywała z siebie głos tak, byś to słyszał. Podkreśl mocniej, że cię to bardzo podnieca! Niech spróbuje zrobić to chociaż dla ciebie, ta lekcja aktorstwa dla niej może sprawić, że odgłosy przestaną być udawane.

      3.  Jest niechętna do eksperymentów, tak jakby szybko chciała zadowolić faceta i się go pozbyć.

Zaznacz, że to może podwyższyć wasz poziom podniecenia i sprawić, że wspólny sex będzie przyjemniejszy i ciekawszy.

      4.  Nie posiada odpowiedniej higieny osobistej, tym samym nie jest atrakcyjna jak się rozbierze.

W tym przypadku musisz zaciągnąć ją pod prysznic pod pretekstem zabawy i zaproponować golenie siebie nawzajem!

      5. Ciągle o czymś opowiada i jest strasznie w tym głośna.

Z uśmiechem przewiąż jej usta chustą, pobaw się z nią w pana i władcę tak, aby musiała się ciebie, choć raz posłuchać! Podkreśl, że dostanie za to nagrodę!

      6.   Nie lubi sexu oralnego tak, jakby nie potrafiła uwierzyć, że facet mógłby to zrobić dobrze.

Pytaj ją wprost, dotykaj tam i całuj, poproś, aby pokazała ci dokładnie to miejsce. Chwyć jej dłoń i zmuś, aby pokazała swój rytm.

     7.  Gdy nie chce się pokazać jemu cała nago, a ten moment jest dla niego równie ważny jak sam sex.

Staraj się podkreślać jej, że ma piękne ciało, że uwielbiasz jej piersi, pośladki, nawet odstający brzuch, masz jej to mocno zaakcentować i powiedzieć, że tego bardzo pragniesz. Nic nie działa lepiej na jej odwagę jak podkreślenie tego, że mocno ona sama i jej ciało cię podnieca, mów to jej dość często a zobaczysz niesamowite, pozytywne efekty.

     8.  Gdy ciągle chce się przytulać i całować, a on potrzebuje czegoś mocniejszego!

Ten punkt jest dość poważny i nie lekceważ tego, nie jesteś w stanie tego od niej odciąć, bo kobieta jest bardzo emocjonalna i pragnie przytulenia bardziej niż seksu, rób to na zmianę w celu kontrastu choćby dla ciebie, ona będzie zadowolona, że potrafisz ją przytulać a jednocześnie poczuje, że coś mocniejszego się wokół was dzieje.

PRZY SEKSIE KOBIETA NIE LUBI, GDY MĘŻCZYZNA:

      1.   Poci się nadmiernie i wydziela niemiły zapach.

( uzupełnienie według komentujących: – JEŻELI KOBIECIE NA NIM ZALEŻY I NIE CHCE GO PO PROSTU POPĘDZIĆ Z TEGO POWODU, BO MOGĄ TO BYĆ SPRAWY FIZJOLOGICZNE NIE ZALEŻNE OD NIEGO, MOGŁABY KUPIĆ MU W PREZENCIE NP. DOBRY DEZODORANT I POWIEDZIEĆ, ŻE DLA NIEJ MA „ZBYT MĘSKI” ZAPACH I POPROSIĆ, ABY Z TEGO PREZENTU ZROBIŁ UŻYTEK.)

     2.  Jest monotonny w swoich czynnościach, zawsze robi to samo.

(podpowiedzi komentujących: POLE DO POPISU DLA KOBIETY, ABY GO SKUTECZNIE ZACHĘCIŁA DO ZMIANY PRZYZWYCZAJEŃ.)

    3.  Gdy kończy zbyt wcześnie i nie jest zainteresowany tym, aby również zaspokoić kobietę, choćby w inny sposób.

(podpowiedzi komentujących: KAŻDEMU MOŻE SIĘ TO ZDARZYĆ, ALE TO FACET JEST NIEJAKO ZOBOWIĄZANY DO ZASPOKOJENIA KOBIETY CHOĆBY WŁAŚNIE W INNY SPOSÓB A NIE ONA SAMA MA TO ZROBIĆ W AKCIE DESPERACJI.  JEST KILKA ŚWIETNYCH NA TO SPOSOBÓW, NIE MUSI TO BYĆ PRZECIEŻ TEN WYCZERPANY, PÓŁ ŻYWY W DANYM MOMENCIE PRZYRZĄD MĘSKI.)

   4.  Robi to brutalnie za każdym razem, sprawiając ból, nie potrafi być czasami delikatny i czuły.

(podpowiedzi komentujących: PĘDZIĆ CHAMA I NIECH SIĘ NIE ZBLIŻA MNIEJ NIŻ KILOMETR!!! TAKI NADAJE SIĘ TYLKO DO RZEŹNI.  Autor: Myślę, że należałoby mu o tym powiedzieć, porozmawiać z nim o tym…)

   5.  Nie potrafi poświęcić grze wstępnej więcej niż 2 minut.

 (podpowiedzi komentujących: -TO WYMAGA STANOWCZO WYCZERPUJĄCEJ ROZMOWY. NIE WIDOMO, CZY NIE WIE JAK? CZY JEST ZBYT POBUDLIWY I GDY DŁUGO BĘDZIE KOBIETĘ ROZBUDZAĆ BOI SIĘ, ŻE DOJDZIE DO WCZEŚNIEJSZEJ EJAKULACJI, ALE KOBIETA, JEŚLI ZALEŻY JEJ NA FACECIE POWINNA Z NIM ROZMAWIAĆ, CZEGO I W JAKI SPOSÓB PRAGNIE.)

  6.  Nie może dość długo osiągnąć orgazmu a ona na jego orgazm już czeka.

 (podpowiedzi komentujących: HMMM, TU NIE BARDZO ROZUMIEM TO SFORMUOWANIE „A ONA NA NIEGO JUŻ CZEKA”. PRZECIEŻ, JEŚLI WCZEŚNIEJ CZUJE, ŻE DOCHODZI DO ORGAZMU, TO NA, CO MA CZEKAĆ? NAJWYŻEJ NA NASTĘPNY. Autor: Ona nie czeka na swój, tylko na jego orgazm: -) … nadal punkt pozostaje bez odpowiedzi…)

  7.  Gdy jest niedoświadczony i całkowicie zagubiony.

( podpowiedzi komentujących: -UCZYĆ, UCZYĆ, I JESZCZE RAZ UCZYĆ! WYKAZYWAĆ CIERPLIWOŚĆ, CHWALIĆ ZA NAJDROBNIEJSZE POSTĘPY A NIE WYŚMIEWAĆ CZY CMOKAĆ ZE ZNIECIERPLIWIENIA I ROBIĆ ZDEGUSTOWANE MINY JAK MU COŚ NIE WYJDZIE. POTEM BEDZIE JADŁ Z RĘKI.:-))

Jak myślicie, co robią najczęściej mężczyźni po wyczerpaniu seksualnym?

Z przeprowadzonych badań wynika, że najczęściej włączają oni telewizor.

– Idą coś zjeść.

– Strzelają sobie drzemkę.

– Palą papierosa albo 

– Bawią się komórką.

A co robi w tym czasie kobieta?

Hmmm… leży? Sprząta bałagan, który razem zrobili? Myje się? Czy ma to wszystko gdzieś i zasypia? A może mówi: Kotku zrób i coś dla mnie, skoro jesteś w kuchni…

Ponoć najwięcej mężczyzn na grę wstępną przeznacza nie więcej niż 2 minuty.

O czym to świadczy? Że mają tak mocny popęd seksualny, czy że są tak mocno niecierpliwi?

A jeśli chodzi o ciało ludzkie i wszelakie z nim zabawy, to należy pamiętać, że nie wszystkie mogą skończyć się dobrze. Aby czuć zadowolenie, zawsze i wszędzie należy mieć odpowiednie wyczucie i umiar.

Archiwum 14.12.2012

8 komentarzy

 1. … to był taki żarcik z mojej strony… a ty tak od razu na poważnie :-(

  • A skąd wiesz czy na poważnie :-) Raczej staram się być kompetentna w swoich wypowiedziach no i oczywiście pomóc swojemu rozmówcy… :-)

   • … mam nadzieję, że nie – choć przypuszczam, że jednak tak i to mnie przeraża… przeraża mnie wizja twojego świata, nazwijmy go „światem kobiet”… jeśli jest to żart, to „masz mnie” – dałem się nabrać… jeśli „mówisz” prawdę to też „mnie masz” – jestem zdruzgotany… i tu w tym miejscu, jako facet (choć już się nim nie czuję) mówię stanowcze NIE!!!

    • Stanowcze NIE, czemu? Nie chcesz cieszyć się życiem? Przecież to każdy szczegół, pogoda, słońce, deszcz, liść , robak w jabłku… kwaśne, słodkie. Zmęczenie w swoim wygodnym łóżku… Czemu się smucisz? Nie musi być tak źle, nie musisz czuć się tylko facetem, wystarczy byś był człowiekiem, człowieku…. :-)

     • … oczywiście, że chcę… ale to tak nie działa… nie da się tego zaprogramować… niespełnienie przytłacza… świat traci kolory… albo coś jest, albo tego nie ma… stąd nie ma ucieczki…

      p/s… uwierz mi, dla istot z Marsa tożsamość to coś bardzo ważnego – takie swoiste być, albo nie być… i są dla niej w stanie poświęcić wiele… może nawet zbyt wiele…

     • To, że wiele to wiem, bo tego doświadczyłam. Facet dla miłości potrafi wiele poświecić, aż przerażające było to, jak wiele.

 2. … najbardziej przy seksie denerwuje mnie jego brak :-)

  • Przykro mi, że to Cię może denerwować i w związku z tym czujesz się zle. Nie wiem, jak to jest z facetami, ale myślę, że z tym też można żyć szczęśliwie, a raczej bez tego. Nie myśl o tym… skup się na innych równie przyjemnych rzeczach… Może jest tak, że potrzebujesz jakiegoś oczyszczenia? Nie wiem, nie znam Cię i nie będę nawet w myślach próbować oceniać… Ty sam wiesz najlepiej, jak było… jak jest… Trzymaj się, to nie koniec świata. A jak już kiedyś dojdzie do tego, to może poczujesz to wyjątkowo? Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published.