Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / EWOLUCJA MĘSKIEJ MAPY ROZKOSZY

EWOLUCJA MĘSKIEJ MAPY ROZKOSZY

Czy tworzenie mapy męskiej rozkoszy i doszukiwanie się nowych miejsc erogennych w cele mężczyzny ma w ogóle jakiś sens?

Wielu z nich uważa, że takowa mapa nie istnieje a próba stworzenia jej, jest zupełnie bez sensu. Jaka jest więc tego prawda?

 

Choć nie wszyscy się z tym zgadzają to jednak mapa męskiej rozkoszy istnieje a nawet ewoluuje,  została stworzona przez kobiety, bacznie obserwujące męskie ciało przy swoim dotyku.

 

 

 O czym powinni wiedzieć sami mężczyźni i nad czym się skupić, aby czuć większą rozkosz w swoim ciele?

  

Erogenność w ciele mężczyzny zawsze odbierana była poprzez ich genitalia, nie jakieś tam uda, usta czy włosy, z czego nie raz śmiały się kobiety, mówiąc, przy tym, że natura mężczyzn i odczuwanie przez nich przyjemności są nazbyt proste.

 

Starania płci pięknej i ich fascynacja męskim ciałem, pozwoliła doszukać się na ciele mężczyzny innych miejsc niż ich penis, które powodują podniecenie przy dotyku. Do dzisiejszego dnia można zaobserwować tę zależność – Wrażliwość i uczucie, jakimi obdarowywały mężczyznę kobiety, ich sposób dotykania męskiego ciała, sposób całowania, przytulania się, a nawet odpowiedniego oddychania, wydobywania z siebie odgłosów pozwoliły na to, aby z ich obserwacji zaznaczyć kolejne miejsca na erogennej mapie ciała mężczyzny!

 

 

 

 Mapa męskiej rozkoszy przedstawia się następująco:

  

1.    Penis, albo inaczej główny męski przyrząd najbardziej erogenna część ciała mężczyzny, traktowana dość długo przez mężczyzn, jako jedyna erogenna część ( odbiór erogenny -dotyku dłoni, języka i ust.)

 

2.    Uda – wewnętrzna ich część, ( odbiór erogenny dotyku i dłoni i ust.)

 

3.    Usta –  szczególnie unerwiona dolna warga, ( jeżeli kobieta naprawdę potrafi całować a nie tylko się nadstawiać.)

 

4.    Szyja a dokładnie pewien punkt z przodu na szyi mężczyzny, znajdujący się tuż pod jabłkiem Adama, (nie wszystkie kobiety wiedzą też o nim, często je omijając, to miejsce jest bezpośrednio dość mocno połączone z narządami płciowymi, gruczoł tarczycy kształtem przypomina motyla – odbiór erogenny dotyku ust.)

 

5.   Uszy, miejsca za uszami, ( i tu dość istotna informacja nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn nie lubiących się wszędzie dokładnie myć!   Wielu mężczyzn boi się o odbiór tych części ciała przez kobietę z poczucia nieświeżości, pełny odbiór erogenny mężczyźni mogą poczuć w tych miejscach będąc z kobietą najczęściej w wannie, pod prysznicem ewentualnie po odbytej wspólnej kąpieli. – Ale ponoć nawet same dmuchniecie w ucho może być sygnałem dla męskiego podniecenia – odbiór erogenny dotyku ust, języka.)

 

6.   Klatka piersiowa (większość mężczyzn uznaję tę strefę typową dla kobiet i przez tą myśl tylko niektórym całowanie i ssanie sutków sprawia przyjemność, oczywiście jest to wielka strata, bo przyjemność odczuwana może być dla nich wręcz szokująca, podniecenie można wywołać również na linii mostka pomiędzy piersiami – odbiór erogenny dotyku dłoni, języka i ust.)

 

7.   Niższe partie brzucha, blisko narządów płciowych – w tym miejscu drzemie u mężczyzny żądza – odbiór erogenny dotyku dłoni, języka i ust.)

 

8.   Plecy im niżej tym lepiej, kąciki z tyłu pachy – odbiór erogenny dotyku ust.)

 

9.   Pośladki – ( jak powyżej + klapsy i powolne szczypanie.)

 

10.   Dłonie, przednia część nadgarstka odbiór erogenny- dotyku dłoni, języka, ust.)

  

+

Górna część stopy.

 

 +

Wszystko by na tym się zakończyło, gdyby nie fakt, że mężczyźni, ze względu na swoje nadprzyrodzone zdolności zdobywcze i podróżnicze poniekąd z zazdrości różnych odkryć przez kobiety, sami doszukali się kolejnego magicznego punktu, głęboko schowanego w swoim ciele.

 

Jednak nie dla wszystkich ten punkt jest znany a nawet, jeśli coś o nim słyszeli, to jeszcze do tej pory nie wszystkim panom udało się go odnaleźć. Jedno jest pewne od chwili odkrycia miejsca zwanego punktem „G”, życie mężczyzny stało się pełniejsze i nabrało jeszcze większego znaczenia.

 

Gdzie znajduje jest męski punkt G i jak go rozpoznać?

 

Ów punkt G jest gruczołem prostaty znajduje się on w odbycie, poniżej pęcherza moczowego,z reguły ma średnicę 2 cm, kształt porównywany do kształtu kasztana. Ponieważ zgłębianie tych partii ciała dla wielu panów jest zbyt krępujące, (co nie znaczy, że ich nie intryguje), ci, którzy o nim wiedzą nie chcą o nim wspominać, być może, dlatego, żeby nie zostać posądzeni ohomoseksualizm.  I mimo iż sami seksuologowie twierdzą, że właśnie to, ta część ciała mężczyzny jest jednym z najbardziej erotycznych punktów męskiego ciała, bariery społecznościowe, wolne i swobodne w swoich poczynaniach, jednak nie są gotowe jeszcze na ten rodzaj dotyku męsko-damskiego.  

 

Według mężczyzn, którzy zdobyli ten „Mount Everest” w swoim ciele, orgazm punktu G jest znacznie bardziej intensywny od doznań podczas stosunku, a towarzyszący mu wytrysk jest wolniejszy i łagodniejszy, co oznacza, że przeżywany orgazm jest nie tylko silniejszy, ale i dłużej trwa!

 

Ewolucja mapy rozkoszy to nie banał… Poszukiwania kolejnych punktów fizycznej wrażliwości erogennej w ciele mężczyzny ciągle trwają a ich wrażliwość może zaskoczyć nie tylko kobiety ale i samych mężczyzn, jeśli się o to postarają! :- )

 

Dodatkowo do tematu:

Ważne informacje dotyczące męskiej masturbacji:

1. 95 % młodych mężczyzn dopuszcza się masturbacji.

2. Pomaga to w leczeniu przedwczesnych wytrysków.

3. Ma korzystny wpływ na jakość nasienia.

4. Pomaga usuwać stare plemniki

5. Zapobiega przerostowi prostaty

 Skutki negatywne masturbacji:

1. Kiedy taki mężczyzna izoluje się od otoczenia, kiedy jest przedkładana nad sex z drugą osobą. ( Może to świadczyć o rozwijaniu się uzależnienia,  doprowadzania że taka osoba żyje wtedy bardziej w świecie fantazji.)

2. Służy do rozładowywania jakiś stanów leków, niepokojów – charakter nerwicowy.

 

 

7 komentarzy

  1. Cała prawda. Ale tak naprawdę każdy osobnik jest przypadkiem indywidualnym i u każdego można znaleźć zaskakujące miejsca, nawet takie nie ujęte w tej mapie.

  2. Zgadzam się niemal z każdym punktem, wypróbowane, przetestowane. Facet też potrafi w łóżku stękać z przyjemności jak baba, ale musimy otworzyć się na nowe doznania.

  3. Czytam książkę Wisłockiej „Sztuka kochania” i tam jest pokazana mapa stref erogennych na ciele kobiety i mężczyzny. Fajnie Mino, że piszesz o tej sferze naszego życia. To takie ważne dla człowieka a nadal tak mało wiemy. Sama się na tym łapię, czytając tę książkę. Dzięki Tobie wiem, że faceci też maję punkt „G”, 30 lat temu /wydanie z 1984 roku/ może jeszcze o tym nie wiedziano. Mino sama powiedz o czym to może świadczyć……, że książka 30 lat gości w moim domu, a ja dopiero po nią sięgnęłam i im dalej jestem tym co raz bardziej żałuję, że nie wcześniej. Pozdrawiam Cię Prowincjuszka dawna Peja z WP. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.