Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / TYCH INTYMNYCH SYTUACJI NIGDY NIE ZAPOMNĄ KOBIETY!

TYCH INTYMNYCH SYTUACJI NIGDY NIE ZAPOMNĄ KOBIETY!

Co sprawia, że mężczyzna staje się jedyny i najważniejszy?

Co najbardziej podnieca kobiety, o czym myślą gdy pożądają i kochają?

 

Oto kilka sytuacji, o których marzą kobiety. To takie zachowania mężczyzn robią na kobietach niesamowite wrażenie!

     1.  Mój ukochany obudził mnie dziś delikatnymi pieszczotami. Lubię przeżywać rozkosz, nie będąc jeszcze pewną, co jest rzeczywistością a co snem. Chcę czuć te cudowne chwile w śnie a jednak na jawie!

     2.  Gdy wraca z pracy czasami czekam na niego celowo w seksownych czerwonych pończochach. Uwielbiam patrzeć, gdy jest taki podniecony, że dosłownie zdziera ze mnie ubranie!

     3.  Po południu jedziemy do lasu, nie na spacer, ale na erotyczną sesję. Robimy tam sobie na przemian zdjęcia. W lesie robię makijaż, zakładam seksowną bieliznę i robię dla niego striptiz, na większości zdjęć bywam już tylko w samych pończochach!

     4.  Rozmyślam o tym, że potrafimy tak mocno się przed sobą otworzyć. Lubię, gdy on mnie do różnych rzeczy przekonuje, lubię mu ulegać, kiedy jest taki stanowczy a zarazem bije od niego tak mocno uczucie do mnie!

     5.  Podczas wspólnego prysznicu dotyka mnie przesuwając dłońmi po moim ciele, sunie delikatnie palce po moich łydkach, udach, szyi, odgarniając mi włosy w strugach wody.

     6.  Uwielbiam myśleć o tym, jaki jest czuły, wrażliwy i jak fajnie reaguje, gdy go dotykam, pieszczę. Lubię łaskotać go w szyję.

     7.  Uwielbiam, gdy jesteśmy blisko, gdy widzę błysk w jego oczach, gdy wpatruje się w moje. Lubię wdychać zapach jego skóry, przytulać do woli. Bardzo tego potrzebuję!

     8.  Mam dreszcze jak szepcze mi tak cichutko do ucha, co czuje, o czym marzy, myśli, co mu się we mnie podoba. Uwielbiam jak jest taki cudowny w tym szeptaniu!

     9.  Gdy moi rodzice traktują mnie ciągle jak mała dziewczynkę, robi na mnie ogromne wrażenie jak swoją obecnością, dbałością, czułością i pieszczotami daje mi moc energii do stawiania czoła przeciwnościom.

    10.  Często czekam na te chwili z utęsknieniem, kiedy tańczymy jest taki męski, namiętny. Uwielbiam jak muska ustami moje włosy, szyję i twarz.

    11.  Jestem dumna, że mam takiego faceta! Fajnie jest słuchać jak mówi, jak wypowiada się na różne tematy, lubię obserwować jego gesty i patrzeć jak się przy tym porusza. Jest wtedy taki silny, stanowczy. To mnie strasznie kręci, podnieca. Ekscytuje mnie to, gdy, mimo iż jest młodszy ode mnie wykazuje się zawsze niesamowitą dojrzałością!

    12.  Lubię czasem fantazjować, wyobrażam wtedy sobie, że jesteśmy w miejscu publicznym np. w restauracji, nie znamy się, ale siedzimy przy jednym stoliku naprzeciwko. On wzrokiem zdziera ze mnie ubranie a ja zdejmując pantofel dotykam stopą jego…ciała.

    13.  Dziś wróciłam z pracy w podłym nastroju, co mnie pokusiło stawiać się szefowi? … Mój Boże skąd on wiedział, że mam zły humor? Przygotował mi gorącą kąpiel, a gdy już odprężyłam się czekała na mnie pyszna kolacja przy świecach. To jak bajka, przenigdy nie zamieniłabym takiego faceta na innego to wiem na pewno. Kocham za to go mocniej, bo wiem, że on mnie kocha!

    14.  Najprzyjemniej wspominam jego czułe dłonie na moich stopach, gdy je dotyka masując, uciskając gdzie nie gdzie, jestem wtedy w siódmym niebie!

Czasem mężczyznom wydaje się, że im bardziej są obojętni, tym bardziej są pożądani przez kobiety. Takie myślenie jest błędem, bo nie obojętności potrzebują kobiety a zainteresowania sobą, przyjemnych akcentów i ważności swojego istnienia w ich życiu.

To te chwile pozostają w ich pamięci na zawsze. To za tym tęsknią, tego pragną, o tym myślą i marzą kobiety.

Archiwum 29.11.2012

3 komentarze

  1. Oj, panowie koniecznie powinni to przeczytać!

Leave a Reply

Your email address will not be published.