Home / RODZINA I DZIECKO / Pamiętnik / MAŁPI GAJ KWADRATA – CHOMIKA MOJEJ CÓRKI

MAŁPI GAJ KWADRATA – CHOMIKA MOJEJ CÓRKI

Przed świętami moja córka Aleks… zamówiła dla Kwadrata takie oto cudo! Czego to nie wymyślą dla zwierząt. Wpis ten, będzie więc przedstawieniem galerii zdjęć Kwadrata,  trochę ich razem nacykałyśmy a niech ma!!! ;-) Taki nasz Kwadracik ładny no i zdjęcia wyszły nawet fajnie…

Co ciekawe Kwadrat to nie facet! To dziewczynka… :-) tak dziwnie się nazywa no ale cóż, to zasługa córki, dla niej to żaden problem, że kwadrat wydaje się raczej rodzajem męskim. ;-)

Oto więc galeria Kwadrata (będę pisać w formie odnosząc się do chomika ;-), nie płci żeńskiej :-) Kwadrat w swojej klatce, można powiedzieć Willi. ;-) wygląda to jak domek zabaw, taki mini Małpi Gaj dla szczuropodobnych ;-) połączony ze statkiem kosmicznym. :-) Takie to cuda teraz wymyślają dla zwierząt.

Wpis ten może dokończę jeszcze później, bo zrobiłam go impulsem w wielkim biegu, rzadko kiedy piszę o takich szczegółach swojego życia… :-)

kwadrat11

Kwadrat i jego willa 2

Kwadrat i jego Willa

kwadrat1

kwadrat2

Kwadrat3

kwadrat4

kwadrat5

kwadrat6

kwadrat7

kwadrat8

kwadrat9

kwadrat10

kwadrat12

kwadrat13

małpi gaj kwadrata

statek kosmiczny z kwadratem

kwadrat14

kwadrat16

kwadrat17  kwadrat19  kwadrat21  kwadrat20

kwadrat24  kwadrat26

kwadrat27

Skocz do artykułów z serii:  ROZRYWKA

 

Jeśli chcesz zrobić mi przyjemność, lub być informowany na bieżąco o nowych wpisach pojawiających się na blogu, zachęcam do polubienia mojego Fanpage, który znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/pages/Blog-Miny-Wetp-Myśl-i-nawet-pisz

 

 

Masz sprawę pisz, pytaj, chętnie odpowiem, możesz to zrobić tu, w komentarzu pod artykułem, nie martw się jeśli go od razu nie widać, zatwierdzam go każdorazowo, przez dużą ilość spamu, jaki wpada mi na blog. Albo napisz do mnie w prywatnej wiadomości na kontakt:

 

minawetp@wp.pl

 

kwadrat17

15 komentarzy

 1. Co za sprzęt :) Taki fitness club dla chomika. :)

 2. Świetny, a jaki domek wypasiony. Taki to sobie pożyje ;). Pozdrawiam Mino. :)

  • Teresko no długo to sobie nie pożyje, bo chomiki żyją tylko chyba max 3 lata… i dodatkowo, póki córka nie zapomni mu wodę dawać i jeść, bo z tym różnie jest ;-) pozdrawiam :-)

 3. A ja się boję gryzoni:( Miałam kiedyś chomiki i mnie obrzydziły, bo jak się urodziły małe to matka je… zjadła. Od tamtej pory ich unikam. Pozdrawiam:)

 4. Kwadrat jest świetny, chałupkę ma wypasioną
  A, niech ma….
  Pozdrawiam bardzo cieplutko:-)

 5. Ty masz tego zbója z szarymi uszami !! :o) A klatka rzeczywiście kosmiczna…;o)

 6. Imię świadczy o fantazji:)) Ale w końcu jeśli można nazwać dziewczynkę April, skoro wszyscy wiedzą, że kwiecień to ON, to może być i Kwadrat. Ciekawi mnie jej tok myślenia, bo chomik całkiem okrągły się wydaje:) Polecam wpisy Gordyjki o chomiku z ub. tygodnia.

  • :-)…. Helen chomik się nam trochę utuczył, wcześniej mieszkał w akwarium :-) Nie, nie pływał w nim, choć pomyślałam, że będzie to trochę zabawne, mieszkał w starym wielkim już niepotrzebnym szkle po akwarium, i co ciekawe tam uczył się latać, bo kombinował jak z niego wyjść, być może podłącze tu krótki filmik z tego etapu jego życia :-).miał taki góralski drewniany domek i na niego właził… kilka razy nam zwiał, amy dumaliśmy wtedy jak on to zrobił, w końcu córka namierzyła go w nocy, bo w nocy rozrabia,w dzień śpi… no i wydało się. Kwadrat uczył się fruwać… właził na domek i z domku z tą swoją grubą pupą skakał…. i udało mu się skoczyć na akwarium u góry i wygramolić na drugą stronę…:-) taki to cwaniak!!! Dlatego trzeba było mu kupić klatkę :-) pozdrawiam… a do Gordyjki zalecę z ciekawości….

Leave a Reply

Your email address will not be published.