Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / PRAGNIENIA KOBIET – ROZMOWA ZE ZNAJOMYMI

PRAGNIENIA KOBIET – ROZMOWA ZE ZNAJOMYMI

Pragnienia kobiet, jakie one są i czy łatwo jest samym kobietom je określić?

 Przeprowadzone rozmowy…pół serio pół żartem. 

   

Do tej rozmowy zaprosiłam 4 moje najlepsze koleżanki,  no i jeszcze przypadkowo wpadł do nas jeden mężczyzna.
Jak przebiegała ta interesująca rozmowa dowiecie się z filmu, do którego serdecznie zapraszam!

 

Po wysłuchaniu zwierzeń koleżanek jedno mi się nasuwa, my kobiety nie potrafimy określić od razu, czego tak naprawdę pragniemy, takie tematy twarzą w nas pewne zakłopotanie…

Gdyby pytanie skierowane było do większej ilości płci przeciwnej, nie jeden z panów zapewne od razu wiedziałby, jakie one są, co więcej… większość z tych pragnień określiłby, jako kontakt z płcią przeciwną. Nie jeden pragnąłby seksu z mulatką, Azjatką itp. Mężczyźni myśleliby o swoich pragnieniach zapewne w ten sposób, czy się mylę?

A spójrzcie o czym marzą kobiety?
Kobiety nie kierują swoich pragnień w kierunku seksu, a przynajmniej rzadko biorą takowe pod uwagę. Jak widać z nakręconego filmu kobiety zmęczone swoim poświęceniem, pragną jedynie odrobiny spokoju, chwili tylko dla siebie.

 

Drogie panie musimy pamiętać jedno pragnienia mogą być nawet zwariowane nie tylko związane z prozą życia, strach przed starością, odrzuceniem nie musi odbierać pragnień, każdy wiek dla kobiety jest piękny, w każdym wieku ma ona swoją atrakcyjność, nawet wtedy kiedy jest zmęczona życiem i wykończona.

Każdy się starzeje, na to nie mamy specjalnego wpływu, pragnienia musimy mieć, aby mocniej żyć i zawsze dążyć do określonego celu.

Archiwum z dnia 31 sierpnia 2011 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.