Home / FOTOGRAFIA / SESJA EKSPRESYJNA Z MODELKĄ PANIĄ ZENONĄ WRZESIEŃ 2020 R.

SESJA EKSPRESYJNA Z MODELKĄ PANIĄ ZENONĄ WRZESIEŃ 2020 R.

Całkiem przypadkiem, dziś kolejny etap fotografii pięknych kobiet w wyjątkowym wieku 50 plus, w temacie ekspresja. Sesja wykonana w sobotnią noc, czyli 20 września 2020 r., godzinę od Olsztyna w pewnej Osadzie :-).

Pod linkiem przedstawienie okoliczności tejże sesji. Zanim jednak obejrzycie fotorelacje, dla przypomnienia również kawałek pięknej historii z 2016 r., dotyczy ona projektu, który kiedyś stworzyłam pt. : „Jesteśmy piękne zawsze…” z Paniami 50 plus. Wiele artykułów z tej serii pojawiło się wtedy, każdy przedstawiał inną Panią. W linku pierwsza historyczna sesja Pań 50 plus, kolejną część znajdziecie pod każdym artykułem z tej serii. Oto historyczny link:

https://minawetp.pl/wszystkie-artykuly/projekt-spoleczny-jestesmy-piekne-zawsze-w-kazdym-rozmiarze-czesc-i-zarys-oraz-przedstawienie-bohaterow-wydarzenia/?fbclid=IwAR2CnYfohK_gEDT7OZ3MyblpL_rL9Povuif-b02vDLSRwT7fApFS1i4BAKQ

Z tego już miejsca zapraszam do degustacji Ekspresyjnej Fotorelacji wrzesień 2020.

Często mi się zdarza widzieć ludzi okiem fotografii, zupełnie w inny sposób niż wyglądają na codzień. Gdy poznałam Panią Zenię, jej sympatyczną twarz, jej radość, sposób bycia spowodował, że nie mogłam się powstrzymać, tym bardziej będąc w sobotę w pięknym miejscu, by zrobić jej parę zdjęć. Oczywiscie parę zdjęć okazało się całą sesją, ale aby wyróżnić tę cudowną, kreatywną „moją aktorkę, modelkę”, publikuję dziś zdjęcia, które wtedy powstały, które rozmawiają z nami poprzez swoją ekspresję, zdjęcia, które sprawiają mi radość, gdy na nie patrzę.

  • Dziękuję ślicznie Pani Zenonie za tę otwartość i przygodę. Wyjątkowość aktorskiej fotografii przełamuje bariery, jest jak czytanie interesującej książki.

Mina Wetp

Ja także miałam swoją fotografkę, była nią Pani Zenia, zrobiła mi także kilka aktorskich zdjęć :-)
Absolutnie nie palę i nigdy nie zamierzam, ale słomka długa, czarna, ułożona w ten sposób dała efekt gry aktorskiej. :-) Zabawne formy fotografii zawsze mnie fascynowały. Dziś to tylko ekspresja ruchu ciała wyrażona w takiej formie domysłów.
Dziękuję Zenonie za wariacje fotograficzno aktorskie w tym przepięknym pomieszczeniu.

I taki malutki jeszcze bonusik
dla mnie od Pani Zeni.

„Fotografie, których autorką jest moja dzisiejsza modelka
/ pozostałe”.

ps. Zeniu tak musiało być… to PRZEZNACZENIE :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.