Home / KOBIETA I MĘŻCZYZNA / kobieta / JAKICH MĘŻCZYZN POSZUKUJĄ KOBIETY PO 50-TCE?

JAKICH MĘŻCZYZN POSZUKUJĄ KOBIETY PO 50-TCE?

Jak wiadomo samotnych kobiet po 50- tce jest coraz więcej i choć większość z nich wyrzuciła swoich mężów na zbity pysk z domu z różnych powodów, to i tak większość z nich, nie zamierza resztę swojego życia spędzić samotnie.

Przysłuchując się pewnej rozmowie w Dzień dobry TVN nasunęły mi się wnioski, co do kategorii zaszeregowania mężczyzn po 50- tce.


W kategorii: „Rodzaje facetów po 50-tce”, nominowali zostali:

1.   „Ciapki” – ta grupa mężczyzn jest największa – Hanna Bakuła- pisarka, malarka, osoba bardzo kreatywna uwielbia z takich właśnie mężczyzn ciapków, tworzyć piękne motyle, wygląda to tak, że bierze się takiego ciapka do domu i przebiera, przystrzyga, przyzębia itp. Zwyczajnie się go naprawia, tworząc z takiego faceta tzw. „laleczkę”, która staje się dobrym materiałem gotowym na kolejne łowy, taki facet oczywiście jest już na tyle naprawiony, że zaczyna się bardzo w końcu podobać kobietom i … patrz punkt. 3.

 

2.   „Wyrzuceni”– grupa mężczyzn słusznie wyrzuconych przez kobiety z domu za złe zachowanie, tycie, zdrady itp. Z biegiem czasu dość duża ilość z nich staje się też dobrym materiałem na dobry, dłuższy związek, bo są nie tylko tolerancyjni, ale i samodzielni.

 

3.   „Motyle” – to ci, którzy zostali przez kobiety, zmodyfikowani, przekształceni z „ciapków”, naprawieni, te piękne motyle z reguły nie zatrzymują się w jednym miejscu tylko fruwają poszukując smaczniejszego nektaru.

 

4.   „Bardzo fajni” – uważający się za młodych, interesujący się tylko kobietami w wieku dwadzieścia, dwadzieścia parę lat, koniecznie z długimi nogami. Tacy mężczyźni nie zwracają uwagi na rówieśniczki, bo uważają, że one są stare, podczas gdy oni są przecież młodzi!

 

5.   „Przyjaciele”, mężczyźni, których nie da się już odpowiednio ustawić, podobne hobby, podobne pomysły na życie, elastyczni, tolerancyjni, po 50-tce wszyscy mają już swoje nawyki, dopasowanie jest łatwiejsze.

 

6.   „Śmieszki” – ci, którzy są na tyle zabawni, aby kobieta miała stymulację, aby mogła się w ich towarzystwie dobrze bawić, spędzić życie na wesoło, śmiać się choćby z głupot ze swoim wybrankiem codziennie nawet przez pół dnia.

 

I ostatnia grupa według rodzaju mężczyzn, najgorsza, zupełnie wykluczona z poszukiwań, a należy ją również wymienić, choćby na zaistniały typ, rodzaj.

 

7.   „łajdaki” – ci, którzy wykorzystują, męczą, wyjadają do cna, robią z kobiet wydmuszki a kobiety i tak przy nich trwają.

 

 Jakich więc mężczyzn poszukują kobiety po 50-tce?

Materiał wykorzystany do artykułu:

 

Dodatkowo:

 Po co chłopy potrzebują baby?

1. Żeby ktoś o nich troszkę pomyślał.

2. Troszkę zadbał.

3. Czekał czasem w domu.

4. Powiedział, jaki ty jesteś męski i wspaniały.

I tak prawdę mówiąc niewiele więcej…

 

Tak w Dzień Dobry TVN na temat mężczyzn wypowiadała się Katarzyna Miller- przesympatyczna kobieta, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej.

 

Oraz

Jaki jest największy problem kobiet?

 

To wszystko w tym urywku filmu:

 

 

 

10 komentarzy

 1. Kobiety szukają mężczyzn… odpowiednich :) I moim zdaniem jest to bez względu na wiek, bo co za różnica czy ma się 20 lat, 50 czy 60? Miłość jest dla osób w każdym wieku. I ja nie szukam konkretnego mężczyzny, szukam takiego, który będzie do mnie pasował, z którym będę mogła stworzyć wspólne życie. A jaki on będzie? To się okaże, na pewno musimy mieć wiele wspólnego, zainteresowania, podejście do życia, to są rzeczy, które na pewno pomogą wspólnie szczęśliwie funkcjonować. Dlatego cieszę się, że mydwoje w tym względzie potrafi mi pomóc, wyszukać takich mężczyzn, którzy w tych względach mogą do mnie pasować. Na początku może nie do końca ufałam tym punktom dopasowania na podstawie testu, jednak okazało się, że faktycznie jest to bardzo wiarygodne źródło na podstawie którego mogą szukać odpowiedniego mężczyzny dla siebie. A do której kategorii będzie się nadawał? Mam nadzieję, że do tych odpowiednich dla mnie :)

 2. … do 50-tki troszkę mi brakuje, ale jak tak na to spojrzeć wychodzi mi, że zostanę „ciapkiem” (poz. 1) bez perspektyw bycia motylem… a jak coś pójdzie nie tak, to „wyrzuconym” (poz. 2) – może nawet „wyrzuconym ciapkiem”… nie chciałbym natomiast zostać „łajdakiem” (poz. 7)… upsss… bo „łajdakiem” to trzeba się urodzić… nie mi to jednak oceniać…

  • No Może tak zle nie bedzie :-).
   A skoro jest dziś Dzień Chłopaka a ja nie mam chłopaka więc nie mam też komu złożyć życzeń, to skoro się tak namiętnie mi wpisujesz na blogu pod różnymi artykułami damsko-męskimi więc Tobie złoże życzenia, bo chyba jesteś chłopakiem, tak? Nie jesteś dziewczyną? .. :-) Jeśli tak to wszystkiego najlepszego i wiecej optymizmu… :-) pozdrawiam

   • … wszystko wskazuje na to, że… tak, jestem… miło tak otrzymać niespodziewane życzenia, serdecznie dziękuję… bez względu kim jestem i kim się czuję ;-)

 3. Un grand merci pour la remise d’exp

 4. Super….artykul….kobieta po 50 jest dojrzała i wie czego chce …. najważniejsze jest zaakceptować siebie takimi jakimi jesteśmy i czuć się mentalnie młodo. …
  zapraszam na blog kobiety 50letniej
  https://bastonidifashion.blogspot.com/

 5. Na pewno powinni przeczytać te rady…by się w takich nie zmienić…Pozdrawiam:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.