Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / DLACZEGO NIE MA IDEALNYCH KOBIET? Proste, to wszystko przez Facetów!

DLACZEGO NIE MA IDEALNYCH KOBIET? Proste, to wszystko przez Facetów!

Dlaczego nie ma idealnych kobiet

kobieta idealna

Wszystko było by fajne, gdyby jednak mężczyźni potrafili być bardziej zdecydowani w tej kwestii!

Facet poszukuje kobiety, która spełnia pewne kryteria, tyle, że te kryteria nigdy w pełni przez kobiety nie będą spełnione.

 

Jaka jest różnica między facetem, a kobietą, przy szukaniu ideału swojego partnera?

 

Kobieta potrafi w jednym facecie, wynaleźć zalety, nawet te, których w nim tak naprawdę nie ma, Facet natomiast ideał kobiety musi poskładać sobie w częściach, dlaczego? Bo inaczej nie potrafi i trudno mu się zdecydować.

O tym, jaka jest tego prawda, na co zwracają uwagę faktycznie mężczyźni, szukając swojego ideału kobiety i co w tej kwestii nie zmieniło się przez setki a nawet tysiące lat, dowiecie się z tego materiału:

 

 

 

Nie łudźmy się panie, że inteligencja i uroda choćby w postaci ładnej buzi wystarczy, określone kształty części ciała tj.:, talia, pupa, nogi i biust, to główny czynnik, który musi znaleźć się w wyglądzie idealnej kobiety i jest on niezmienny, nawet, co do proporcji, od setek a nawet tysięcy lat!

 

3 komentarze

 1. Gdzieś to kiedyś usłyszałam albo i przeczytałam, że facet, poszukujący kobiety na jedną noc, skupia się na budowie jej sylwetki, zaś ten, który szuka związku, to patrzy na twarz swojej wybranki. Nie wiem ile w tym prawdy…
  Co do ideału kobiecego piękna, to nie tylko mężczyźni mają na to wpływ, ale w dużej mierze też kobiety, które same się nakręcają, że trzeba wyglądać tak czy siak.
  Pozdrawiam :)

 2. Dla każdego faceta ideał kobiety znaczy co innego.
  (…)
  – Moja dziewczyna jest aniołem;cierpliwa,miła opiekuńcza,wyrozumiała -z nią nie można się nudzić.To ideał kobiety.
  – Kocham moją żonę,ona jest moim ideałem;świetnie gotuje,dba o dom,o mnie i naszą córkę,realizuje się w pracy i jest świetna w tym co robi,szanują ją współpracownicy.Ponadto ma swój styl,a swoją energią zadziwia wszystkich.
  – Podoba mi się Twoja dziewczyna,jest elegancka,zadbana,zawsze uśmiechnięta,ma wiele wdzięku,naprawdę jest urocza.Twoja żona też ma wiele zalet i podziwiam ją za przedsiębiorczość i charakter,oraz seksapil,ale dla mnie ideałem jest moja matka.Wytrzymać z takim draniem jak mój ojciec tyle lat i wychować mnie na na porządnego faceta,a nie miała ze mną lekko,to trzeba mieć dużo cierpliwości i wielkie serce.A przy tym nigdy nie straciła fasonu,zawsze piękna,zadbana i otwarta na życie.
  (…)Towarzyskie rozmowy.
  Pozdrawiam serdecznie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.