Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / 9 DZIEŃ DIETY KOPENHASKIEJ – REALNOŚĆ – 9/13 ODWIEDZINY W RESTAURACJI FETA

9 DZIEŃ DIETY KOPENHASKIEJ – REALNOŚĆ – 9/13 ODWIEDZINY W RESTAURACJI FETA

 

9 DZIEŃ DIETY KOPENHASKIEJ, BRAK WYPRÓŻNIANIA? MAŁA POMYŁKA

26.11.2013  G.11:24

Dziś zaczęłam się zastanawiać nad tym kiedy ostatni raz siedziałam w toalecie dłużej niż pół minuty, wiadomo o co chodzi pół minuty można np. robić siusiu ale ile kupę? Nigdy nie sprawdzałam i dziś zaczęłam zastanawiać się kiedy ja ostatni raz to robiłam… Przez tę moją relację i skupieniu na posiłkach nawet nie pamiętam i nie mogę sobie tego przypomnieć, chyba już dawno przed dietą? A jeśli tak, to chyba nie jest dobrze, bo organizm się do tego przyzwyczaja, inaczej się zachowuje i reaguje, ale z drugiej strony co się dziwić skoro dieta Kopenhaska to 760 kalorii dziennie a człowiek potrzebuje do normalnego funkcjonowania 2000!

 

 

2013 r.  – No tak, przyjrzę się temu uważniej… tak jak mierzeniem obwodów mojego ciała, tali, bioder, ud itp. każdemu polecam to samo, ja przegapiłam to pierwszego dnia a od tego powinnam zacząć, zmierzyłam się 6 dnia i teraz sprawdzę to na koniec diety a koniec już tuż tuż 13 dni to i nie jest dużo a ja schudłam do tej pory 5,5 kg.Ważcie się zawsze rano, bo wieczorem po posiłku to waga jest trochę większa, ja ważę się nago tak, aby mieć jasną sytuację! :-)

Pilnujcie się, bo w tej diecie wszystko jest ważne, nie przypadkowo jest taka kolejność produktów i rodzaj, wszystko ma tu znaczenie, trzeba trzymać się dokładnie proporcji, i posiłków w ciągu każdego dnia, nic nie zamieniamy, można kolejność posiłków ale nie wolno zamieniać dni, albo wymieniać coś z nich.

 

Podkreślam, jestem w 9 dniu diety Kopenhaskiej i nie czuję osłabienia, nic mnie nie boli i nie dolega.

 

Jadłospis na dziś:

1. Śniadanie godzina 9:30.

Filiżanka kawy z łyżeczką cukru.Standard ;-).

Ja się pomyliłam, jutro jest grzanka. Nie pomylcie się! Jutro, czyli 10 dnia diety. Jutro ja zjem bez, ale wy pamiętajcie, by zjeść w 10 dniu grzankę nie w 9.

2. Obiad godzina 15:30.

1)  Befsztyk 200 g z mięsa wołowego, wraz z 5 liśćmi sałaty oraz owocem dużym. 

2013 R. – dziś mam polędwicę wołową droższa jest chyba od każdego innego mięsa wołowego. Kosztował kawałek 400 g 36 złotych. kg po 87,99 zł. (jeszcze mi zostały właśnie dwa takie posiłki z befsztyku. Dziś 9 dnia diety, jako obiad i 12 dnia diety, jako kolacja. Leży w lodówce już od wczoraj popieprzony, polany sokiem z cytryny i oliwą z oliwek. Jak go dziś przyrządzę jeszcze nie wiem.

2019 R. – W tym roku podczas znów robienia sobie tej diety, nic nie solę i nic nie pieprzę, smażę na dosłownie odrobinie oleju słonecznikowego i już, dobra jest sama w sobie, nic do niej nie potrzeba. Ale dziś miałam przyjemność odwiedzić córkę w pracy i tam ich kucharz przygotował mi stek i pozostałe produkty. Pochwalę się oczywiście, bo nie mogłam się oprzeć całej sesji ponieważ i podane było bosko i ten klimat i kolorki w lokalu stwarzały ku temu okazję do głębszej fotorelacji. Co się dowiedziałam, że serwują tam obiadki codziennie w cenie 10 złotych także polecam restaurację Feta i kucharz obiecał, że jeśli któraś Pani będzie tez chciała, by przygotować jej obiadek czy kolację do diety Kopenhaskiej to proszę zadzwonić wcześniej do nich poprosić kucharza Michała, umówić się na takowy jadłospis a obiadek będzie gotowy w pięknej krasie.

 liście z sałaty zostały polane oliwą z oliwy oraz sokiem z cytryny a owoc tym razem to grejpfrut.

2013 r. – ależ to mięsko jest dobre, zupełnie inaczej smakuje…  Wyszło idealnie!

Tylko popieprzona i oblana oliwą z oliwek i sokiem z cytryny, wiem to już staje się nudne ale tylko to wystarczy, bo jest pysznie! Leżała tak od wczoraj w lodówce, dziś tylko usmażyłam ją na 1 łyżce oliwy z oliwek, podlewałam sokiem z cytryny i podsmażyłam ostro, kawał mięsa pokroiłam na trzy cienkie, wyśmienite!

W tej diecie polecam w dni z wołowiną / POLĘDWICĘ!

3. Kolacja godzina 19:00

1) 5 plastrów chudych szynki drobiowej. Dziś postanowiłam, że będzie to polędwica indycza 5 plastrów kosztowało mnie 3,39 zł  waga 150g, my potrzebujemy do kolacji 100 g.

2) 2/3 szklanki, (niecała szklanka), czyli inaczej 180 g  jogurtu naturalnego.

Mój jogurt grecki light jest bardzo gęsty, ale taki uwielbiam,. Jeden pojemnik kosztuje 2,45 zł, ale można kupić jogurt naturalny zwykły, który kosztuje około 1,60 zł w nim jest 250 g jest w konsystencji rzadki.

Kompletnie nie byłam głodna, moje strojenie potraw czy robienie zdjęć  im, daje mi tyle radości, że samym patrzeniem się najadam, więc ta kolacja dziś bardzo późno.

Znów zaszalałam ze zdjęciami jak przy śniadaniu, ale co tam macie wy wy do oglądania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.