Home / INNE / CEZARY PAZURA W OLSZTYNIE – SPEŁNIA MARZENIE MOJEGO SYNA

CEZARY PAZURA W OLSZTYNIE – SPEŁNIA MARZENIE MOJEGO SYNA

DSC_0020

Cezary Pazura znakomity polski komik-aktor, dzięki swojej wizycie w Olsztynie spełnia marzenie 9 letniego chłopca, mojego syna Szymka.

– Mamo… wiesz, ja tak lubię Cezarego! On jest taki zabawny – śmiejąc się, mój 9 letni syn Szymon rozpromieniony zaczyna rozmowę ze mną.

To było jakieś pół roku temu, kiedy po wielomiesięcznym pobycie w szpitalu, bez pozytywnych wiadomości o jego zdrowiu, smutny, wyczerpany wraca do domu. Pewnego dnia mój syn zaczyna się śmiać, ale tak mocno śmiać że dociekam co jest tego przyczyną. Ze smutnego, cichego chłopca przemienia się w dowcipnego, zabawnego, pełnego życia i radości chłopca. Cóż jest tego powodem? Cezary Pazura. Jakim cudem? No właśnie, jakim? Mój syn zaczyna oglądać jego wszystkie filmiki na You tubie i prawie wszystkie jego rozmowy w domu są na temat Czarka, bo Czarek jak się okazuje to świetny gość i ulubieniec tych którzy go słuchają, oglądają, nawet mali chłopcy.

– Mamo, jeśli kiedykolwiek będziemy w Warszawie, bardzo chciałbym osobiście poznać Cezarego.

Cóż, nie wiedziałam kiedy to nastąpi, ale chciałam bardzo aby jego marzenie spełniło się, tym bardziej że to niesamowity chłopiec, cudowne, ogromnie zdolne dziecko, które interesuje się tak wieloma rzeczami a lekcje matematyki mógłby sam prowadzić nawet dla dzieci z czwartej klasy, uczy się także języka japońskiego i myślałam, że wyjazd do Japonii, który przytrafił się nam przypadkowo, będzie jedynym z najważniejszych jego marzeń jakie się spełniło w tym roku, bo cóż można chcieć więcej… to było i tak ogromnie dużo szczęścia jak na ten rok, pomijając posiadanie naszego własnego mieszkania, o którym też marzył Szymek.

I co się kilka dni temu okazuje? Cezary Pazura przyjeżdża do Olsztyna a do mnie docierają błyskawicznie te informacje wyświetlając się przed samym moim nosem na Facebooku.

Cóż robię ja? No właśnie, czy mogę postąpić inaczej, nie ważne że bilety są dużo droższe niż dla studentów do których przyjeżdża Czarek. Kupuję bilety, bo to kolejna sytuacja jaka przydarza się nam w tym roku, mój syn spełnia już drugie najważniejsze swoje marzenie. Poznaje osobiście dzisiaj Pazurę i nawet ma z nim zdjęcie. :-)

Umieszczam więc tę historyczną pamiątkę tutaj, aby podkreślić jak to spotkanie było ważne dla mnie i dla mojego niezwykłego syna. Dziękujemy Czarku to była niesamowita przygoda!

 

 

Szymek i Cezary Pazura

 

One comment

  1. I simply want to mention I am just beginner to blogs and definitely liked you’re web page. Most likely I’m planning to bookmark your website . You really come with fabulous articles and reviews. Thanks for sharing with us your website page.

Leave a Reply

Your email address will not be published.