Dawno wyczekana fotorelacja, dawno wyczekane zdjęcia ze zwycięskiej kolacji projektu „Bobasy w Kuchni”. Kolacja odbyła się w Restauracji Sielanka, podniebienia naszych wyjątkowych Gości czarowała swoim talentem sama Klaudia Budny, finalistka MasterChefa!
Przepraszam za zwłokę, ale zdjęcia otrzymałam dopiero wczoraj, kompletnie nie miałam na to wpływu. Najważniejsze, że są! Kolacja zwycięska odbyła się 21 września 2016 r.
Chcę byście poznali prezent finałowy projektu „Bobasy w Kuchni”. Jest kolorowy, pachnący a także pyszny!
Dziękuje oczywiście naszej Ambasadorce projektu Klaudii Budny za zaangażowanie i wsparcie projektu. Dziękuje również szefowej Restauracji Sielanka w Kozim Dworze za udostępnienie nam restauracji i kuchni.
Marcinowi Zalechowi, fotografowi, zwycięscy projektu jeszcze raz gratuluję i zazdroszczę jego wspaniałej rodzinie tych wszystkich pyszności, które przygotowała dla nich Klaudia, gotując w sielankowej kuchni. Pomagał jej czasami ale tak tyci, tyci Grzegorz Mowczun, zastępca szefa kuchni tejże restauracji.
Karolina Hrynek zwyciężczyni konkursu publikowanego w Gazecie Nasz Olsztyniak, także miała zaproszenie na tę pamiętną kolację. Niestety razem ze swoją rodziną nie dotarli z przyczyn niezależnych. Wielka szkoda Karolino – Było pysznie!
Cóż takiego zaserwowała Klaudia naszym wyjątkowym Gościom?
Kolacja składała się z 5 dań
Menu kolacji zwycięskiej:
Zdjęcia wykonała Justyna Kamalska.
Dziękujemy Justyno za cudne zdjęcia!
Ps. Jeszcze zostało kilka zdjęć do wklejenia… zostaną tu uzupełnione już wkrótce.