Home / MUZYKA - FILM / ANTEK SMYKIEWICZ W HAMAK APARTAMENTY

ANTEK SMYKIEWICZ W HAMAK APARTAMENTY

Antek Smykiewicz

KLIMATYCZNY KONCERT ANTKA SMYKIEWICZA W OLSZTYNIE W KRÓLEWSKIM APARTAMENCIE- PIĄTEK 30.10.2015 UL. KANTA 50- WSTĘP WOLNY

 

Antek Smykiewicz uznany za muzyczne odkrycie roku, zawita już w piątek tj. 30 października w jednym z apartamentów mieszkalnych w Olsztynie. W tym miejscu tj. przy ul. Kanta 50, o godz. 19:00 odbędzie się również jego koncert. Kameralny klimat niezwykłych pomieszczeń Hamak Apartamenty umożliwi gościom bezpośredni kontakt nie tylko z muzyką Antka, ale także z nim osobiście i jego dwoma muzykami tj. Michał Szczęsny – gitara oraz Łukasz Niedzielski – piano.

Należy tu podkreślić, że jest to pierwsza w Olsztynie tego typu impreza muzyczna.  Domowa atmosfera koncertu to nowość. Sama jestem ciekawa, jak wypadnie. Nie ukrywam, że pomysłodawcą tego wydarzenia jest moja przyjaciółka Aniela Grużewska zarządzająca Apartamentami i budynkiem. Podziwiam ją za pomysł koncertu i odwagę, dlatego też o tym dzisiaj piszę. Hamak Apartamenty to domowa atmosfera, 5 apartamentów urządzonych każdy w innym klimacie.  Klimatyczny koncert Antka Smykiewicza odbędzie się w apartamencie Królewskim.

Jestem wręcz pewna, że zaproszeni goście,  jak i sam wokalista Antek wraz z muzykami stworzą świetny klimat do wspólnej kameralnej, udanej zabawy. Na pewno atrakcją tego wieczoru będzie posłuchanie na żywo Antka w utworze, który 18 razy znalazł się na pop liście radia RMF FM i zdobył także pierwsze miejsce.

„Pomimo burz” Antek Smykiewicz, teraz video, ale już w ten piątek 30 października o godz. 19:00 w Hamak Apartamenty posłuchamy jej,  jak i innych utworów tego wokalisty przy ul. Kanta 50, na żywo!

Koniecznie będę chciała przeprowadzić wywiad z Antkiem i jego muzykami, Was również zachęcam do uczestniczenia w tej imprezie, wstęp wolny- Wpadajcie! Impreza z koncertem ma trwać od godziny 19:00 do około 22:00.

Jeśli chcecie zarezerwować miejsce, oto link do rezerwacji:  https://www.facebook.com/events/529388477229000/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 komentarzy

 1. Antek mam 7 lat i jestem twoją wielką fanką

 2. … posłuchałem na yt – nie moje klimaty… trudno się jednak dziwić, adresatem ma być raczej płeć piękna… a ja z tych ciut mniej urodziwych :)

  • Też nie do końca moje, choć ten jeden akurat utwór jest przepiękny, ale każdy artysta ma swój urok. Mnie się podoba sam fakt jak spełnia swoje pasje. Jesteśmy różni i muzyka też, po to właśnie żeby się nie zanudzić słuchaniem w kółko tego samego. Ciekawa jestem tych chłopków, jak wypadnie z nimi rozmowa… Czy tak samo fajnie jak z Norbi? Nie wiem, liczę na to. :-)
   No nie mam jak ocenić czy z tych urodziwych czy nie, na pocieszenie powiem, że uroda ma naprawdę małe znaczenie w tym aby kogoś lubić czy kochać… Najważniejsza jest dojrzałość i czucie się bezpiecznym przy takim facecie a reszta to o kant dupy!Że tak powiem, nie istotna.

   • „Legenda mówi, że kiedyś żył facet, który zrozumiał kobiety. Niestety, zanim powiedział, o co chodzi kobiety zmieniły zdanie. (znalezione na demotywatory.pl) – może nie jestem przystojny, ani bogaty, ale za to jestem dowcipny… :-)

 3. To dobrze, że mamy uzdolnionych młodych ludzi. Ostatnio pojawiło się ich sporo. pozdrawiam serdecznie.

 4. Oj, dawno tu nie zaglądałam ;)

  Hah, mam rodzinę w Olsztynie :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.