Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / TAKI CHORY A TAK FAJNIE I ENERGETYCZNIE TAŃCZY

TAKI CHORY A TAK FAJNIE I ENERGETYCZNIE TAŃCZY

 

Uczyłam dziś w szkole ale o tym później… Teraz taniec Szymka. Nie mam pojęcia jak to jest, ale mój synek mimo, iż chudnie i niestety mimo starań nie potrafię tego zatrzymać, to ma energię. Oczywiście nie zawsze, bo czasem non stop leży, ale kiedy tylko się czuje lepiej, wykorzystuje czas na tańce. Może to witaminy, które dostaje dają mu taką energię. Czasem myślę, że któreś z nich powodują to chudnięcie, ale gdy widzę ile ma energii to serce się cieszy… i przychodzi myśl, że może ok, może warto czekać, obserwować, może będzie lepiej. Bo ta kuracja potrzebuje czasu, aby było widać efekty. Tak czy inaczej martwi mnie to, że jest taki chudy i blady nadal… Cieszy mnie jego oddech w nocy, bo już tak nie goni…

Dziś więc chwalę się mojego syna jedną z wielu pasji – tańcem.

 

Teraz zdjęcia ze szkoły, odwiedziliśmy ją z Szymkiem dzisiaj celowo, aby dzieci nauczyć origami. Szymek nie chodzi do szkoły, a raczej chodzi tylko na wybrane lekcje i to na krótko, aby zbyt się nie męczył. Całe szczęście jest dobry i z polskiego i matematyki, z angielskiego też, bo jako jedyny już skończył całą ich książkę, tak gonił z materiałem z  Asią w domu. Także nie panikujemy, na spokojnie uczymy się w miarę możliwości i czasem siedzimy na lekcjach. Jestem zawsze obok. Na razie tak muszę, dopóki wyniki badań nie będą ok.

Dzieciaki składały pudełka i trzeba przyznać, że i tak były dość cierpliwe. Dwie godziny lekcyjne siedzieć i składać kolorowe kartki to nie lada wyczyn. Było czasem ciężko, ale daliśmy radę.

Oto Szymka klasa.

DSC_0285

 

Chyba nawet sprawdzam się w tym origami… Ciekawe doświadczenie dla mnie uczyć dzieci w szkole. ;-) Dwie godziny lekcyjne dziś były moje, nawet nie wiem kiedy zleciały. :-)

6 komentarzy

 1. หนังxxx

  This site was… hoѡ do I say it? Relevant!! Finally I’ve found ѕomething that hеlped me.

  Appreciate it!

 2. ช่วยตัวเอง

  I l᧐ve it when individuals come together and
  sһare ideas. Great blog, continue the good work!

 3. สวิงกิ้ง

  booarked!!, I like үour blog!

 4. คลิป18

  Excellent wеb sіte you have herе.. It’s difficult to
  find hiǥh գuality writing like yours thesᥱ
  days. I truly appreciate people like you! Take care!!

 5. Hi, аⅼways i uѕed to check weblog pоsts here in the early hօurs in the daաn, becaᥙse i enjoy to learn more and more.

 6. Życzymy zdrowia Asi i Szymkowi!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.