Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / ALE JAJA Z WRÓŻBAMI ANDRZEJKOWYMI -Ten filmik mnie powalił, ludzie to jednak mają pomysły!

ALE JAJA Z WRÓŻBAMI ANDRZEJKOWYMI -Ten filmik mnie powalił, ludzie to jednak mają pomysły!

Z czego można wróżyć w Andrzejki? Z wszystkiego? No tak, sami zobaczcie! :-)

Choć mi wczoraj wróżono z czego innego i dwa razy miałam pudło a za trzecim razem nie miałam zaskoczenia to uważam ten dzień za super zabawny!

 

 

 

Ach i najważniejsze, Wszystkim Andrzejom dziś Wszystkiego Najlepszego! :-)

 

 

Skocz do artykułów z serii:  ROZRYWKA

 

Jeśli chcesz zrobić mi przyjemność, lub być informowany na bieżąco o nowych wpisach pojawiających się na blogu, zachęcam do polubienia mojego Fanpage, który znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/pages/Blog-Miny-Wetp-Myśl-i-nawet-pisz

 

 

 

Masz sprawę pisz, pytaj, chętnie odpowiem, możesz to zrobić tu, w komentarzu pod artykułem, nie martw się jeśli go od razu nie widać, zatwierdzam go każdorazowo, przez dużą ilość spamu, jaki wpada mi na blog. Albo napisz do mnie w prywatnej wiadomości na kontakt:

 

minawetp@wp.pl

 

 

10 komentarzy

  1. Ja w tym roku jakoś zupełnie przegapiłam Andrzejki. Może wyrosłam?

  2. Wolę wróżyć z oczu… Zakocha się czy się nie zakocha? :D

  3. Nie usłyszałam dobrze, chyba wyszło, że jednak będzie gruba, czego nikomu nie życzę, a Andrzejom szczególnie ;) . Pozdrawiam Mino. :)

    • No tak wróżba dość nieprzyjemna… niektórych może urazić, na pewno tych którzy czują się grubo, tak jak ja ostatnio, przez czekoladki! ;-) Pozdrawiam Tereso :-)

  4. A ja nie przepadam za andrzejkowymi wróżbami ;) ale do Andrzejów oczywiście nic nie mam! :D haha :)

  5. Hehe takiej wróżby sobie jeszcze nie robiłam. I raczej nie zamierzam. W sumie ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.