Home / POLECANE ARTYKUŁY / OLSZTYŃSKA DESKA RATUNKU DLA BEZROBOTNYCH – WSPARCIE PROJEKTU „DZIŚ ZWOLNIENI JUTRO ZATRUDNIENI”

OLSZTYŃSKA DESKA RATUNKU DLA BEZROBOTNYCH – WSPARCIE PROJEKTU „DZIŚ ZWOLNIENI JUTRO ZATRUDNIENI”

wsparcie projektu dziś zwolnienii jutro zatrudnieniOlsztyńska Fundacja „Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego, wchodzi w realizacje działań pomocnych przy likwidacji bezrobocia w Olsztynie. To  nie tylko tworzone dla społeczeństwa projekty promowania ludzi z pasją, ludzi którym się chce działać, pracować i  tworzyć są jej głównym celem, ale również współpraca z Firmami, Instytucjami, które przeciwdziałają bezrobociu, oferując możliwości szkoleń, zatrudnienia itp. Takie firmy będą dla Fundacji priorytetowe!

Dziś publikuję pierwszy artykuł, z serii: „Wspólnie likwidujemy bezrobocie w Olsztynie”, a bohaterem proponującym szereg interesujących rozwiązań jest:

Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie.

Cóż takiego fajnego proponuje dla ludzi bezrobotnych?

(Uwaga! Propozycja dotyczy ludzi pozostających bez pracy do 6 miesięcy lub będących na wypowiedzeniu z przyczyn pracodawcy, oraz osoby te zamieszkują subregion olsztyński.)

Projekt „Dzisiaj zwolnieni Jutro zatrudnieni” to: bezpłatne szkolenie zawodowe i pośrednictwo pracy, indywidualne doradztwo, wsparcie grupowe. Takie działania i oferta Zakładu mają na celu przywrócenie tych osób na rynek pracy. (Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!)

Po przez moją platformę, proszę o zgłaszanie się osób potrzebujących wsparcia na adres email minawetp@wp.pl. Przydzielanie takich osób do odpowiednich firm zajmujących się propozycjami pracy i szkoleń, będzie mojej Fundacji głównym działaniem w tej sprawie.

Krótki opis siebie, co potrafisz, w czym jesteś najlepszy i co chciałbyś robić w swoim zawodowym życiu, jak również info o tym jeśli nie masz pomysłu na siebie, proszę także kierować na wyżej wymieniony adres.

 

Skocz do projektów realizowanych przez Fundację „Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego” –

ZAPOWIEDŹ RELACJI Z PROJEKTU I WYSTAWY KREATYWNE MAMY

PROJEKT „BOBASY W KUCHNI” Z WYSTAWĄ I KONKURSEM FOTOGRAFICZNYM ORAZ PRAKTYKA DLA UCZNIÓW REKLAMY

 

 

 

5 komentarzy

  1. Witam. Ja tak jak każdy z was zaglądający na takie strony jak ta, również długi czas borykałem się z problemem bezrobocia, wizją nędznej przyszłości aż któregoś zwykłego dnia spotkałem osobę która odmieniła moje życie o 180 stopni. Choć na początku byłem sceptycznie do tego nastawiony i ciężko było mi uwierzyć w to co słyszałem. Chciałbym pokazać takim niedowiarkom jakim byłem na początku ja, jak również osobom które próbowały już wielu rzeczy w swoim życiu, również tym którzy mają już wiele ale chcą od życia czegoś więcej. Pokażę i nauczę was jak można zarabiać jak normalni cywilizowani ludzie na świecie. Musicie tylko dać szansę sobie pomóc, tak jak kiedyś mi ktoś pomógł. Pomogę każdemu. Oto mój email. modaitaly@wp.pl

  2. Dziękuje za ten artykuł… szukałam tego

  3. Ciekawe dlaczego takie artykuły nie są mocniej nagłośniane…

  4. Napisze koniecznie w tej sprawie, dziękuję

  5. Anna Klimaszewska

    A czy jest może coś takiego w Poznańskim ? Szukam informacji w temacie

Leave a Reply

Your email address will not be published.