Home / POLECANE ARTYKUŁY / WARTO POSIADAĆ TAKI CERTYFIKAT! UWAGA REKRUTACJA DO 30 WRZEŚNIA! AKADEMIA DYPLOMACJI

WARTO POSIADAĆ TAKI CERTYFIKAT! UWAGA REKRUTACJA DO 30 WRZEŚNIA! AKADEMIA DYPLOMACJI

 

 

Fundacja Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego rekomenduje! Akademia, Rozwój, Dyplomacja, Kapitał. Wyjątkowe możliwości! Rekrutacja do 30 września 2018r. Wystarczy mieć studia licencjackie lub magisterskie i pasję w zdobywaniu interesującej wiedzy. Nic trudnego! Tylko same przyjemności! Taka jest Akademia Dyplomacji na Uniwersytecie Śląskim. Wyjątkowy człowiek dr Renata Jankowska zaprasza i chętnie to przedstawię jeszcze raz.

 

Dołącz do Akademii Dyplomacji UŚ pod patronatem Ambasady Francji w Polsce

Zajęcia prowadzone są w języku polskim.

Rekrutacja trwa do 30 września!

W ramach programu:
• 108 godzin warsztatów, zajęć praktycznych i wykładów
• 27 godzin protokółu dyplomatycznego
• wyjazdy studyjne
• spotkania z zagranicznymi ekspertami
• wykłady połączone z debatami „okrągłego stołu”, do których zaproszeni zostali miedzy innymi: europoseł dr Jan Olbrycht, europoseł Marek Plura, dyrektor Departamentu Spraw Zagranicznych Marek Korowajczyk, dr Krystian Dudek, dr Ilona KanclerzMichał Gramatyka – wicemarszałek woj. śląskiego, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska Jerzy Gorzelik, prezes Związku Górnośląskiego Grzegorz Franki

• Opcjonalne zajęcia językowe (j. francuski lub angielski)

www.akademiadyplomacji.us.edu.pl

 

 

Z dziennika jednej z Absolwentek…

Jutro odbieram Certyfikat Akademii, ten wyjątkowy! Nie mogę już się doczekać! Jazda autem z rodziną przez wiele godzin, by z moimi najbliższymi być na tej pięknej Ceremonii. Obym miała przyjazną drogę i dojechała na czas. Polecam Akademię z całą pewnością! Tak daleka odległość mi nie straszna by tam być w ten ważny dla mnie Dzień.

A tutaj moje cudowne migawki z publikacji zjazdów. Nie wszystko, ale wiele pięknych szczęśliwych chwil, interesującej dawki wiedzy, wyjątkowe osobowości i cudowni ludzie nie tylko koledzy z Akademii ale również cała kadra…Będę za Wami tęsknić!

 

Dziękuję dr Renacie Jankowskiej, że mogłam przeżyć ten wspaniały rok! Pamiętam swoją rozmowę rekrutacyjną to było coś! Wyjątkowy człowiek, wyjątkowa osobowość, każdy zjazd był dopracowany z każdym szczegółem, ani sekundę nigdy się nie nudziłam, nigdy nie miałam chwili zwątpienia, po co jadę taki szmat drogi na Akademię. To trzeba przeżyć. To wyjątkowy czas…

CDN. z odbioru Certyfikatu Akademii Dyplomacji przedstawię wkrótce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.