Home / KOBIETA I MĘŻCZYZNA / kobieta / LIST Z ODPOWIEDZIĄ NR 3 IMIONA- MCW KSIĄŻKA KTÓRA INTRYGUJE

LIST Z ODPOWIEDZIĄ NR 3 IMIONA- MCW KSIĄŻKA KTÓRA INTRYGUJE

Panie Marku

Chyba tak ma Pan na imię? Zeskanowałam oczami troszkę Pana bloga, ;);) ale czy to Pana imię pewności nie mam. :) Powiedzmy że każde imię na M jest śliczne.

Tyle ważnych  i znaczących odpowiedzi a tak trudno zacząć, bo nie wiadomo, która odpowiedz powinna być pierwsza.

Myślę, że zacznę od tego, że chęć poznania Pana nie oznacza tego, że chciałabym wkraść się w Pana życie, bo pewnie jakieś już ono jest i to nawet dość mocno poukładane :) a i moje również takie jest, co nie zmienia faktu że człowiek szuka czegoś ciągle, co napędza nas do kolejnych wyzwań i doświadczeń, i nie musi to oznaczać coś złego.

Najzwyczajniej w świecie podoba mi się wszystko co jest cudne, interesujące… i błyszczy, ;) jak to zwykle kobiety mają, :) tyle że tego ja nie muszę dotykać, aby to zobaczyć, choć zobaczenie pewnie jest dopełnieniem nad wyraz uroczym.

Jeśli chodzi o krzywdy ze strony mężczyzn w stosunku do mojej osoby to nie pamiętam nic takiego, co by utkwiło w mojej głowie więc raczej nie mam z tym najmniejszego problemu, :) to ja raczej zarażam sobą, ;), jakoś nie analizowałam tego wcześniej pod tym kątem, po prostu pewne rzeczy są dla mnie oczywiste i zrozumiałe, staram się być prosta w wypowiedziach i lubię mówić i robić to, na co mam w danej chwili ochotę, aby to było z głębi serca, bo tylko to ma jakąś wartość tak naprawdę w życiu, co nie jest jednoznaczne z tym, że jestem bez całkowitych pohamowań, umiem rozróżniać i dystansować się do spraw, które wymagają tego typu zachowań, więc stało się tak a nie inaczej. :)

Mazury,  tak to miejsce w którym żyje i czasem zdarza mi się tu marzyć i realizować na ile to możliwe. ;)

Ile mam lat??? A na ile wyglądam??;) Wiem, głupie żarty mi w głowie, ale cóż taka już jestem, myślę że to jeden z kilku atutów mojej osobowości i sposobu na proste, ale jakże energetyzujące życie! :):):):)

Czy ja Pana podrywam? Hmmmmmmmmmmmmmmmm i trochę tak i trochę nie, bo raczej zaciekawił mnie Pan sobą i miałam wielką chęć Pana poznać, w sensie więcej niż na blogu zaobserwować, jak zachowuje się Pan w takich sytuacjach, czy interesuje Pana to co piszę?Czy wciągam Pana w ten mój tajemniczy a zarazem prosty świat a może coś więcej?????????????????  Choć już sama nie wiem, czy jestem prostą osobą???:) Po trochę chyba tak . Po prostu to był zwykły impuls, którego nie pohamowałam i na razie chyba nie zamierzam tego robić. 

Dobrze, postaram się napisać tym razem troszkę o sobie, ale proszę nie przesądzać sprawy,  lubię pisać bez zastanawiania się czasem nad ciągłym sensem myśli tak zwyczajnie pędząc za słowem, które wylatuje z mojej…. ;) ponoć pięknej głowy. ;);) Ale mam nadzieje, że nie tylko pięknej, :) bo to dla mnie ma najmniejsze znaczenie w tym wszystkim, nie potrzebuje widzieć żeby czuć, :):):) to co istotne.

O ile dobrze przeczytałam ciekawy był Pan również mnie więc spróbuję przybliżyć trochę siebie, ale ponieważ muzyka odgrywa dla mnie dość ważną rolę w moim życiu wklejam kolejny link z tym co mną czasem kieruje.

Jestem ciekawa świata i mam ogromne potrzeby jeśli chodzi o doznania, piszę o tych ekscytujących i oczywiście miłych, żeby Pan ;) przepraszam  wiem, że nie powinnam ale tak lepiej to brzmi, ;) żebyś nie „pomyślał ” że jestem jakaś postrzelona. Uznajmy że wszędzie jest słowo „Pan”. :)
Jestem ułożoną, choć czasem zwariowaną dziewczyną, mam swoje zainteresowania i różne marzenia, w przeciwieństwie do Ciebie bez problemu mogę o nich napisać nie myśląc o tym, że się może trochę wygłupię i nie powinnam, bo jesteś kimś obcym. :). Jako mała dziewczynka musiałam wiele pracować nad sylwetką i tym co osiągnęłam, za dużo wszystkiego co poukładane i stosowne być może to wybuchło, że teraz mam ochotę robić różne rzeczy nie koniecznie zastanawiając się, czy to wypada czy nie.
Wiele zwiedziłam i wiele widziałam i to dało mi takie spojrzenie na świat a nie inne. Potrafię zrozumieć wszystkie zachowania nawet te najgorsze, nie miałam lekkiego życia. W czasie tych podróży wykształciły się we mnie różne umiejętności, sama siebie zaczęłam zaskakiwać. Anglia wytworzyła we mnie chęć szkicowania budowli, postaci zwierząt, twarzy ludzi a we Francji rozkochałam się w muzyce.
Jestem inna, tak sądzę, czego się nie dotchnę chłonę to w bardzo szybkim tempie, potrafię robić to bardzo dobrze. Nie piszę „Ci” o tym tak, żeby sobie popisać, ale pisze Ci o tym świadomie, bo chciałabym abyś wiedział jaką jestem osobą.
Szczerość jest dla mnie czymś bardzo ważnym, dlatego lubię być szczera do bólu, bo to załatwia wszystko nawet najgorszą prawdę o nas samych, potrafimy wtedy to lepiej zrozumieć!  Nie oczekuje od Ciebie, że będziesz mi pisał wszystko o sobie, bo na to nie masz czasu a i może chęci, ale jeśli czujesz chęć od czasu do czasu popisania ze mną nawet w ramach rozrywki, chętnie choć w taki sposób zbliżę się do Ciebie.

 Chciałam jeszcze tyle napisać…………. Wiem, że jesteś dość kontrowersyjną osobą, mimo to ciekawi mnie, co siedzi w Tobie tak naprawdę. Nie tylko to, co widać na blogu i to że masz wiele twarzy. ;)

 
Na dziś wystarczy i tak zbyt dużo o sobie napisałam. :)
Miłego popołudnia.  :)
P.S.

Jeśli uznasz, że chciałbyś napisać coś więcej o sobie, to zrób to, bardzo Cię o to proszę.

Też chciałabym wiedzieć skąd chociaż jesteś. :):):):)

 M i nawet C

Natii tak to „Natalia”

…………………………………………………………………………………………………..

Witam Natalio

Mam na imię inaczej, wybacz ale będę posługiwał się pierwszą literą, skoro proponujesz abyśmy przeszli na „Ty” zgadzam się, choć jak już zauważyłaś jestem dość ułożoną osobą, czasem może za bardzo, ale przynajmniej moje myśli nie ulegają jakimś barierom tylko puszczam je wolno… Masz piękne imię, kobiece, eleganckie, wyraziste, a moim zdaniem trochę je psujesz pisząc Natii, co druga dziewczyna o imieniu Natalia, używa tej formy „Natii, dla mnie pozwól że będziesz Natalią, imię wyjątkowe. I chyba nie pozostawiłaś sobie wyboru, koniecznie musisz teraz napisać, że wszystkie imiona na P są ładne, skoro te na M takie są.

I tak, zainteresowałaś mnie, przyjemnie i z ciekawością czyta mi się twoje maile, piszesz tak jak myślisz, słowa lecą szybciej i szybciej a i tak myślami jesteś daleko już do przodu, ma to efekt w szczerości twojego przekazu, podoba mi się. Ty Natalio mieszkasz na Mazurach, ja pod Królewskim miastem, Krakowem. Nadal jestem jednak ciekaw twojego wieku, bo gdybym miał powiedzieć ile masz lat, miałbym problem, mógłbym powiedzieć 30 i 18, bo masz cechy z tego przedziału wiekowego, dla mnie wiek nie ma znaczenia jeśli chodzi o osobę, ale daje mi też pewien element układanki tworzącej osobę i osobowość, więc zdradź mi swój wiek, nie bój się jeśli jesteś młoda i nie bój się jeśli jesteś starsza, bo wiek to element osobowości, ale nie wyznacznik człowieka.

Muzyka stanowi dla ciebie ważną część życia, dla mnie muzyka jest dopełnieniem chwil, czasem zabawą a czasem relaksem, słucham muzyki różnej, nie patrzę na gatunki i rodzaje, muzyka musi być dobra i tylko tyle, wydaje mi się, że mam jeśli o to chodzi dobry gust, słucham kawałków które powstały w różnych epokach, umiem je umiejscowić w tle historycznym, kulturalnym a przez to rozumieć je głębiej, więc kocham rocka i ballady z lat 50-tych, muzykę buntu przełomu lat 60-tych i 70-tych, dyskotekowych przebojów końca dekady lat 70-tych, mocnej muzyki lat 80-tych, znanych kawałków z lat 90-tych i wielu jeszcze innych, potrafię sięgać od muzyki poważnej przez zupełnie rozrywkową, cenię kultowe utwory, takie które mają i 30, i 40 lat a ciągle są grane w radiu, w nich tkwi moc i nie ulegają muzycznym modą. Piosenka którą mi przesłałaś, bardzo mi się podoba, nastrojowa… delikatna, trochę podobna do poprzedniej, ciekawe czy ona wyraża całą ciebie? Nie… chyba nie, bo w niej jest za mało radości, a wydajesz mi się radosną osobą.

Ciekaw jestem dlaczego miałaś tak trudne życie? Dlaczego musiałaś pracować wiele nad sobą? To wszystko stanowi człowieka, jeśli chcesz bym cię poznawał musisz wydobywać te odczucia i rzeczy jakich nie powiesz nikomu innemu, korzystając trochę z naszej anonimowości, łatwiej i szybciej można się otworzyć.

Prosisz Natalio bym napisał coś o sobie, mam wrażenie że odnosząc się do twoich słów trochę też mówię o sobie, widzę że trochę podróżowałaś, ja uwielbiam podróże, wycieczki, jestem miłośnikiem zwiedzania różnych miejsc na świecie i w kraju, należę do osób które uwielbiają aktywnie spędzać wolne chwile, gdy jestem w jakimś miejscu chce je poznać, a nie np. leżeć na plaży… dlatego zwiedzam wszelkie muzea, wystawy, odwiedzam zabytkowe zamki i pałace, podziwiam kunszt artystów wyrażony w różny sposób. Zwiedzanie i podróżowanie połączone z chęcią poznania nowych kultur jest moim ulubionym zajęciem gdy tylko czas pozwoli. Zaskoczyłaś mnie Natalio tym że masz artystyczną duszę, szkicowanie, umiesz rysować? Ja ponoć robiłem to dobrze, nawet kiedyś zdobyłem jakąś nagrodę ale to było dawno temu, dziś rysowanie zastąpiła mi fotografia, która stała się moją pasją… Kocham, także piesze wycieczki, najlepiej po górach, Tatry szczególnie przypadły mi do gustu, piękno natury zawsze buduje mój zachwyt nad światem.

No jak na ten mail to wystarczy, resztę jeśli zasłużysz może poznasz, a zasłużyć możesz wzbudzając moją ciekawość, odsłaniając jak najwięcej z twojej osobowości, chciałaś mnie poznawać, daj się sama poznać.

Pozdrawiam

P….

 

42 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.