Home / FOTOGRAFIA / MOJA MAMA JEST ŁADNA – SESJA ORAZ INFORMACJA DOTYCZĄCA PROJEKTU I WYSTAWY „KREATYWNE MAMY”

MOJA MAMA JEST ŁADNA – SESJA ORAZ INFORMACJA DOTYCZĄCA PROJEKTU I WYSTAWY „KREATYWNE MAMY”

sZYMUŚ Z MAMĄ

W życiu każdej kobiety pojawiają się chwile zwątpienia, chwile kiedy świat staje się okropny, a ona sama nie potrafi patrzeć w lustro. Wtedy słowa dzieci, w moim przypadku syna, wypowiedziane w najmniej oczekiwanym momencie działają jak balsam. Powstała sesja mamy, jako kobiety staje się wyjątkowa, niezwykła. A taka kobieta ma znów siłę iść przez życie mocniejszym krokiem, bo jest kochana i podziwiana.

Tak zastanawiam się ilu mężów mówi swoim kobietom, że są piękne? Że są wyjątkowe, bo mają swoje piękne, wartościowe pasje? Ilu wspiera… ilu docenia, chwali się przed światem, jaki ma skarb wielki w domu? Jeśli rzadko to robicie wspaniali panowie a częściej zdarza się wam mówić takie rzeczy swoim koleżankom to proszę was zacznijcie… Bo nikt prócz waszych pięknych kobiet, matek waszych dzieci nie kocha was bardziej niż one… nikt bardziej niż one nie rozumie was najlepiej.

Miałam dziś pewną rozmowę, która skłoniła mnie do takich przemyśleń… I dodatkowo patrząc na piękne, mądre, wspaniałe, kobiety bizneswomen, kobiety mocno działające kulturowo, społecznie i w biznesach zauważyłam, że większość z nich to kobiety samotne? Dlaczego tak jest? Dlaczego panowie?

Mężczyźni szukają kobiet silnych, przedsiębiorczych ale gdy takie mają w swoich domach wolą szukać szczęścia gdzie indziej…Bardzo to smutne, bo w zasadzie wszędzie będą mieli podobnie…

Ale wracając do tematu mojego synka, który zastępuje mi wszystkich facetów świata… :-) To dla niego ten artykuł, tak kochanie jak to określiłeś ostatnio „Moja ładna mama…” :-) Sprawiając mi tym ogromną przyjemność…sprawiłeś, że znów się uśmiechnęłam i chcę tą radość przekazywać dalej…

Mała sesja domowa z okazji Dnia Mamy… Po ścięciu włosów, jak zawsze impulsem… troszkę krzywo zresztą ;-), ale co tam… liczy się fakt, piękne wnętrze każdej z mam! :-)

Uwaga!

Kochane, wspaniałe mamy: Informuję dodatkowo, iż organizuję wystawę pt. „KREATYWNE MAMY”, która odbędzie się 25 maja 2016 r. Jest to środa, bo 26 to Boże Ciało… Wystawa Kreatywnych Mam, odbędzie się w Galerii Rynek w Olsztynie – serdecznie zapraszam.

Jeśli jesteście zainteresowane tym, aby znaleźć się na tej wspaniałej wystawie, proszę róbcie zdjęcia sobie ze swoimi pociechami,  jak je uczycie swojej pasji i ślijcie do mnie na mail: minawetp@wp.pl

Oprócz zdjęć dobrej jakości i w bardzo dużych formatach, proszę o krótki opis siebie, kim jesteście, jaka jest wasza pasja i co wam ona daje.

 

Pozdrawiam serdecznie

Mina Wetp

 

 

ratunku2 roiz9 roz18 roz20

mINA wETP7

 

Ps. Osobom z Olsztyna, chętnie w sesji pomogę…

2 komentarze

  1. … no nie wiem… jak na III odcinek horroru „Rzeźnia pana Kramera”, z cyklu „Sobotniej nocy z intrygującą książką”, jakoś tak zbyt „lajtowo”… zaczynam podejrzewać, że Chris jest kobietą :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.