Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / PRZYCIĄGANIE I PRZEZNACZENIE – WIERZYSZ W TO? OTO DOWÓD

PRZYCIĄGANIE I PRZEZNACZENIE – WIERZYSZ W TO? OTO DOWÓD

PRZYCIĄGANIE I PRZEZNACZENIE

Czy przeznaczenie i przyciąganie zależy od czegoś? Od jednej rzeczy…. Myślisz, że masz na to wpływ, ten film udowadnia, że absolutnie nie!

Niby wszystko wydaje się takie oczywiste, ludzkie zachowanie, przypadkowa miłość, fascynacja, nawet zbieżność sytuacji. Niby potrafimy myśleć, decydować, mieć swój rozum, swoją wolę, by podejmować decyzje, ale gdy z jakiegoś powodu zaczynamy się temu przeciwstawiać, w niektórych sytuacjach zaczyna zachodzić, jakiś taki dziwny przypadek przyciągania,

przyciągania do tego, z czego rezygnujemy, co odpychamy…

 

 

Znalazłam rok temu dość ciekawy rysunkowy film, dokładnie obrazuje przeznaczenie i przyciąganie, to przykład miłości od pierwszego wejrzenia, ale tę historię można odnieść do naszych różnych życiowych zdarzeń.

 

 

( ABY ODTWORZYĆ  CAŁY FILM, KLIKNIJ W OBRAZEK )

 

 

 

Tu krótsza wersja, dla tych co nie mają czasu na dłuższe oglądanie całej tej historii.

 

 

 

 

Przeznaczenie jest czasem zbyt oczywiste, aby w nie uwierzyć. To nieodwołana konieczność, bądź siła wyższa. Z niedowierzaniem czasem sami patrzymy na to, co się z nami dzieje, jak w niektórych sytuacjach postępujemy.

Gdy zapytani, – dlaczego tak zrobiliśmy? Nie wiemy, nie potrafimy tego wyjaśnić dla innych, b

o to przyciąganie do naszego przeznaczenia!

Polecany artykuł z serii psychologiczne i społeczne:

GRANICE UFNOŚCI I ZNACZENIE TREŚCI 

17 komentarzy

 1. Really Great.

 2. Great article. Keep writing.

 3. Very good info. Lucky me I discovered your blog by chance (stumbleupon). I have book marked it for later!

 4. Muchos Gracias for your blog post.Much thanks again. Keep writing.

 5. Wierze, że od każdego człowieka możemy się czegoś nauczyć.
  Wydaje mi się że wszyscy ludzie są w naszym życiu po coś
  Pozdrawiam.

 6. ja też wierzę w przeznaczenie :)

 7. Nie wierzę w przypadek, wierzę w przeznaczenie.

 8. Bardzo często mam wrażenie, że przytrafia mi się właśnie to, o czym myślę z obawą. Nawet takie powiedzenie słyszałam, że martwienie się to modlitwa o to, czego nie chcemy.

 9. Niektóre sprawy zawsze pozostaną dla człowieka niejasne – tak jak z tym przeznaczeniem i przyciąganiem. Czy to my sami kreujemy swoje życie czy jest jakiś wyższy plan i osoby nam przeznaczone? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Pozostaje nam tylko rzucić się w wir życia. I żyć.

 10. Ja bardzo wierzę w przeznaczenie. Życie mnie nauczyło, że ono jest i przed nim nie ucieknie nikt.
  Pozdrawiam bardzo cieplutko:-)

 11. Mino sama nie wiem, jak to jest do końca. Jest jednak coś w życiu każdego z nas, co nie pozwala na sto procent układać nasze życie tak jak byśmy chcieli. Może to jest przeznaczenie? A o przyciąganiu trudno mi mówić. Pozdrawiam Mino. :)

  • Jestem dzisiaj negatywnie nastawiona do życia… dlatego zapewne moje odpowiedzi nie będą słodkie… nie wyrabiam się sama ze sobą i nie wiem czy to przeznaczenie czy przyciąganie do wielu niepotrzebnych rzeczy!!!! Tak czy inaczej dziś jestem do dupy i jest mi z tym źle!!! Pozdrawiam Teresko…

 12. Ja wierzę w przeznaczenie, ale wiem również, że los daje nam pewny wybór. Od nas zależy, jaką drogę obierzemy ;)

  • Jesteś odważna Awiolu, przy takich przykładach trudno się temu przeciwstawić, … na pewno jest tak, że wydaje nam się, że mamy nad tym kontrole, ale przyciąganie i przeznaczenie jedt silniejsze. Mam znajomych, którzy zupełnie nie pasowali do siebie, nawet nie lubili… a jednak są razem i to jest dla mnie zagadka, nawet powiem Ci więcej, dziewczyna zupełnie nie była w jego typie, i nie kochali się…. :-) pozdrawiam…..

Leave a Reply

Your email address will not be published.