Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / SUKIENKA ZA MILION DOLCÓW! SPOKOJNIE…ONA TEŻ MOŻE BYĆ TWOJA!

SUKIENKA ZA MILION DOLCÓW! SPOKOJNIE…ONA TEŻ MOŻE BYĆ TWOJA!

Takie cuda można tworzyć bez wydawania dużej ilości pieniędzy!

Już dawno zarejestrowałam ten moment tworzenia kreacji Goka, w jego stylizacjach jest tyle elegancji, ale jak wiele prostoty. On nie wydaje dużo pieniędzy tworząc swoje bajeczne sukienki, facet ma niesamowitą głowę do świetnych pomysłów i czaruje kreatywnością swojej wyobraźni.

 

 

Ta bajeczna, zwiewna sukienka, która mnie zauroczyła, została wykonana tylko z długiej spódnicy, składającej się z dwóch warstw szyfonu i nylonu.

Finalnie upięta przez Goka, wygląda jakby kosztowała milion dolarów.

Tak! W takiej właśnie sukience mogłabym spokojnie przechadzać się po czerwonym dywanie …;-)

Jak ją zdobyć?

Obejrzyj film i kieruj się Goka wskazówkami.

 

Ja, jako dobrze zapowiadająca się pasjonatka mody :-), jak ktoś, kiedyś mnie określił… ;-), dodam tylko od siebie kilka dość istotnych informacji, na co musisz zwrócić szczególną uwagę.

 

Przy zakupie spódnicy:

Patrz na szwy, jak są umieszczone.

Polska produkcja szyje szwy skierowane do siebie przy dwu warstwowych spódnicach, zauważyłam, że inne kraje takie jak Indie mają szew nie w środku dwóch warstw a pod spodem, i ten sposób szycia jest w tej kreacji właściwy.

Górna część spódnicy, aby był zadowalający efekt powinna mieć szew ładnie schowany, a jeśli go widać, można ewentualnie kombinować naszywając na to delikatne tasiemki, albo ułożyć tak materiał i go podszyć, aby było to schowane.  

 

 

  

 

 

Sposobem na spódnice jedno warstwowe, nieposiadające podszewki, jest posiadanie 2 takich samych :-), wtedy jedną, tę pierwszą zakładamy normalnie, a drugą na nią na lewej stronie, pasek spinamy szpilkami i po zdjęciu z siebie można go przyszyć tak, aby złączyć spódnice razem ładnie i trwale.

 

 

Pamiętaj, zawsze jest jakiś sposób, wystarczy trochę wyobraźni!

 

2 komentarze

  1. ale slicznie!! ?? niedawno ukochany kupil mi skorzana spodniczke, ktora ma tiulowy dol, uwielbiam ja i tez sie w niej czuje jak milion $$ ??

  2. Kurczę nigdy nie miałam drygu do szycia, a ludzie potrafią cuda stworzyć. Czasami mam w głowie wiele projektów ubrań, a nawet na kartkę tego przełożyć nie umiem, co dopiero stworzyć… Podziwiam tych, co potrafią:))

Leave a Reply

Your email address will not be published.