Home / INNE / DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI SĄ BEZNADZIEJNI- ODPOWIEDŹ NA LAJFSTAIL wkurzanie.pl

DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI SĄ BEZNADZIEJNI- ODPOWIEDŹ NA LAJFSTAIL wkurzanie.pl

DLACZEGO NIEKTÓRZY FACECI SĄ BEZNADZIEJNI

Poproszono mnie o odzew w sprawie artykułu na wkurzanie.pl odnośnie tematu:

CO MUSISZ MIEĆ, ŻEBYM NIE WYGONIŁ CIĘ Z WYRA

Facet zresztą po 50-tce, który to pisał, próbował swoich sił w lifestyle (lajfstajlu) i został bardzo mocno skrytykowany przez płeć przeciwną, bo ostro dał czadu kobietom, przez swoje stwierdzenia: ” jeśli masz…, nie jesteś… to „wypad”

Niestety nie uda mi się napisać czegoś podobnego, za co przepraszam proszących o moją interpretację, bo zupełnie nie w moim stylu stwierdzenia takie jak: „Jeżeli jesteś gruba – wypad. Jeżeli jesteś stara – wypad. Jeżeli nie masz czegoś, co normalnie zbudowana baba mieć powinna – won.” itd. itd…

Tak nie napiszę, ale na prośbę, spróbuję się odnieść do poszczególnych punktów, jakie zostały wymienione w wyżej podanym arcie, aby bardziej przekazać mój kierunek myśli.

Punktów wymienionych było raptem 6 i punkt dodatkowy odnośnie tego, że kobieta, aby była odpowiednia musi być najlepiej małomówna i opanować tylko najważniejsze zwroty tj.

TAK

CO MAM CI PODAĆ?

NA CO MASZ DZIŚ OCHOTĘ?

CHODŹ DO MNIE

PRZEPRASZAM

 

1. Głowa: – i tu najciekawsze, bo nie chodziło temu facetowi o to co się w niej znajduje, tylko sam ich wygląd, czyli: nie ważne jaki ma kolor, bo i tak jest nieprawdziwy! Ja jeśli mam się do tego odnieść,  to powiem tak: facet powinien mieć:

Jeśli ma niebieskie oczy? Blond włosy.

Jeśli brązowe lub czarne – najlepiej ciemne włosy.

Jeśli jest łysy – o to, tu może mieć jakie chce,

Jest jeden tylko warunek, wspólny: mają się świecić! Czyli być błyszczące, proste prawda?

Co do kobiet? Muszą mieć takie jakie im się podobają, inaczej kobieta będzie miała zły humor, czuła się stara i będzie wpadała w depresje itp.

 

2. Piersi – najbardziej tutaj zdziwił mnie fakt, że facet pisząc: jeśli nie są jędrne – to wypad, bo jak nie umie kobieta o nie zadbać, żeby były jędrne, albo tłumaczy, że to po dziecku, to jest to stek bzdur… Myślę, że facet nie ma zielonego pojęcia z czym musi się borykać kobieta, kiedy karmi dziecko, i co te dziecko wyprawia z nią, jak ciągnie jej pierś, moja córka tak się wierciła i przemieszczała w trakcie karmienia, że choćbym mocno się starała to bym i tak nie miała takich jak przed ciążą…. Obojętnie ile bym sobie tam maści nacierała…, myślę też, że facet może również się mocno przyczynić do ich wyglądu i jędrności, trochę pomysłowości panowie! I będą jak nowe…

 

3. Tyłek – tu określenie w jego przypadku było bez sensu…. ale się odniosę, nie wiem czy to ma jakieś specjalne znaczenie dla facetów, ale ja wiem z doświadczenia, że odstający u kobiety jest najfajniejszy, u faceta zresztą też.., reszta – kwestia ćwiczeń i ruchu, najbardziej na spłaszczenie jego w obu przypadkach i kobiet i mężczyzn działa siedzenie ciągłe na twardym krześle.

 

4. Damski przyrząd- nie będę nazywać tego powszechną nazwą, bo jakoś mi nie odpowiada, ale wiadomo o co chodzi – Facet napisał tutaj bardzo dużo wstrętnych rzeczy na ten temat, ale ja słyszałam od pewnego mężczyzny, że gdyby on był kobietą, to zupełnie nie ograniczałby tego, bo jak to on określił: „to się nie zmydli”, więc akurat tego nie rozumiem i nie wiem, dlaczego ma to jakieś szczególne znaczenie dla facetów, wiem jedno, ćwiczenia mięśni, tak jak przed samym porodem, jak i po, są ważne, choć ciało kobiety jest tak zbudowane, że specjalnej różnicy facet nie zauważy, tak opiniują lekarze ginekolodzy, nawet odbiór tej części ciała po operacjach wycięcia pewnych ważnych części, w tym obszarze, temu nie przeszkadza.

 

5. Nogi – Dodane były przez niego również stopy, jak to on określił brzydko (kopyta ), no i strasznie skrytykował damskie klapki, japonki… myślę że to można doskonale odnieść również do facetów…nie mam nic przeciwko letnim, przewiewnym butom męskim, tenisówki jasne z materiału są świetne, ale też mnie denerwują klapki na nogach facetów, więc to akurat mogę zrozumieć. U kobiet natomiast nie chce komentować, bo mnie osobiście też bardziej odpowiadają nogi kobiece w butach, sandałach na obcasie, ale gdy ostatnio, kiedy stuknęłam samochodem w dwa inne, właśnie przez klapki na obcasie, zaczęłam zakładać bardzo często tenisówki, dlatego tenisówki dla kobiety latem, są jak najbardziej ok, pod warunkiem że są delikatne…

 

6. Używanie słów:  Dla autora tego kontrowersyjnego artykułu najgorsze z ust kobiet były słowa:  pieniądze, zrób, kochasz mnie? Pomóż, kup mi.

Myślę,  że przy języku męskim, jako wspólny mianownik odbioru będą słowa:

nie chce mi się, jutro, jestem teraz zajęty, kupisz mi piwo? Później.

Jeśli coś jest jeszcze kobietki pomóżcie, bo jest mi trudno tu coś wymienić, bo nie mam w tym temacie złego doświadczenia…

 

Było też trochę o lodach… temat jak dla mnie mało estetyczny, więc to zostawiam.

A i rozbawił mnie ten tekst, bo akurat dla kobiet jest to dość ważne, czy facet potrafi ją słuchać i czy potrafi z różnych rzeczy dla niej zrezygnować, UWAGA PANOWIE JAK TO WAŻNE:  to ją może mocno dowartościować, a wtedy jest w stanie zrobić dla faceta bardzo wiele, w zasadzie wszystko to, co on chce!:

 

Jak brzmiał ten felerny tekst faceta?

Jeżeli chcesz mi ględzić o jakichś książkach, obrazach czy rzeźbach – wypad. Jeżeli nie lubisz piwa – won. Chcesz mi czegokolwiek zabraniać – wypad. Nie umiesz siedzieć cicho, gdy mężczyzna myśli – wypad. Nie wiesz, co to znaczy „święty spokój” – wypad.

 

Cóż… nigdy facet nie zrozumie w pełni kobiety a kobieta nigdy nie zrozumie w pełni faceta, jeśli przede wszystkim on nie zmieni swojego stosunku do jej potrzeb,  no i oczywiście wyrzucania przez nią wielu słów, ot tak sobie… :-)

Najbardziej beznadziejni faceci są wtedy, kiedy oczekują od kobiety wszystkiego tego czego ona za cholerę mieć nie może, bądź wiecznej młodości a ona tak naprawdę leży przecież w głowie…. ;-)

 

 

 

Tu odesłanie do całego artykułu do którego się odniosłam, gdyby ktoś chciał przeczytać dokładne szczegóły z jego treści:

 

https://wkurzanie.pl/2013/02/01/wypad-czyli-tera-bedzie-lajfstajl/

 

14 komentarzy

 1. Sam bym na to nie wpadł.

 2. Wszystko byłoby cacy, gdyby nie drobiazg.

  Ten mianowicie, że mój tekst, nad którym pastwi się Szanowna Autorka, to nie tekst lajfstajlowy ani tym bardziej lista pożądanych i niepożądanych cech kobiety, lecz… pastisz. Tak, to jest po prostu kpina z bardzo popularnego wśród lajfstajlowców tematu „idealny mężczyzna / idealna kobieta”.

  Zarówno Autorce jak i jej niektórym, potępiającym mój tekst czytelnikom, życzę zatem nieco więcej uwagi, nieco więcej bystrości i nieco więcej poczucia humoru, bo to aż dziwne, by aż tak dać się wkręcić…

  • Witam szanownego Autora krytykowanego tekstu a raczej krytykowanych sformułowań jakie w nim padły stąd i odpowiedź na niego, a odpowiedź przecież jest dobrowolna i każdy z nas ma na nią swój sposób i pomysł :-)
   Tekst dobrze zrozumiałam tak jak i komentarze w których było wyjaśnione skąd wziął się ten szalony pomysł na pisanie o kobietach :-) Jednak dobrze mieć podgląd do analiz google i widzieć skąd płyną wystrzały :-) tak czy inaczej witam na moim blogu i dziękuję za komentarz… :-) Poprosił mnie pewien mężczyzna abym odniosła się do Twojego artykułu więc to zrobiłam, nie analizowałam po co go napisałeś i dlaczego, chciałeś się zmierzyć z tym… napisać żartobliwie ok… każdy ma swój sposób, ale nie dziw mi się że napisałam to po swojemu i wylałam swoje emocje z tym związane… Tak czy inaczej pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne dowcipne wpisy…

 3. Ubawiłam się po pachy!
  Gdyby artykuł pisał facet około 30-tki, pokręciłabym z politowaniem głową. Pomyślałabym, że przewróciło mu się w głowie i tyle – domorosły narcyz ;)
  Lecz jeśli słyszę, że podobne słowa pochodzą od mężczyzny ponad 50-letniego (!), uśmiecham się tylko pod nosem – kryzys wieku średniego. I można by tylko napisać. Jemu się tylko WYDAJE, że mógłby kobiety wyganiać z łóżka, bo która chce wskoczyć do łóżka faceta, który zaczyna mieć problemy z erekcją? Mężczyzn przecież dopada andropauza. Już 40-latkowie posiłkują się preparatami na bazie dyni i innych składników służących prawidłowemu funkcjonowaniu prostaty ;)
  Co za ogier! Kobiety by wygonił z łóżka za obwiśnięty biust…Uśmiałam się. A chce go któraś?
  Czy on czasem nie podbudowywuje swego ego za pomocą takich tekstów.
  Daj no mi go na widelec ;)

  Serdeczności zostawiam.
  Wprawiłaś mnie w dobry nastrój ha ha ha

 4. Z tych fragmentów nawet mnie ten facet zdenerwował. Może niech on zrobi wypad skoro tak mu wszystko nie pasuje

 5. Ach te szowinistyczne męskie świnie!

 6. Wiesz Helen, facet pisał w kółko o polityce, poproszono go o lifestyle więc wzorował się na wczesnym Kominku, niektóre rzeczy mu wyszły dowcipnie, ale z niektórymi ostro przegioł, teraz zastanawiam się czy ja kiedykolwiek napisałam coś w podobnym odbiorze… choć dość mocno kontrowersyjną mam treść w niektórych artach to jednak zawsze swój sposób spostrzeżenia oszczędziłam, był zawsze grzeczny… pozdrawiam

 7. Mino nie chcę wiedzieć, co taki beznadziejny facet myśli np o mnie jako o kobiecie. Pozdrawiam

 8. Nie dziwię się, że został skrytykowany

  • Gąsko facet się starał… ale trochę przegioł… brakowało mi trochę w tym smaku, bo wszystko może być dowcipne ale coś jeszcze prócz tego musi grać…, pozdrawiam

 9. Należałoby się zastanowić, kto sprawił, że facet może sobie pozwalać na takie teksty..? Czy rzeczywiście kobiety dają się tak traktować, czy wręcz przeciwnie – żadna go nie chce, bo jest żałosną niedojdą, więc mści się odgrywając macho.
  To żałosne i prymitywne, więc też nie poświęcałabym temu więcej czasu. Przecież o to mu chodzi – żeby ktoś komentował ten stek bzdur.
  A teksty, których nie lubimy:
  – Kochanie, to nie tak jak myślisz…
  – Po co mi to mówisz TERAZ, powiesz mi jutro, 5 minut przed…
  :))

Leave a Reply

Your email address will not be published.