Tak dawno tego nie robiłam, aż z przyjemnością o tym napiszę, ale najpierw…
Dziś Szymek czuje się lepiej, dlatego będzie także wyjaśnienie tematu analiz stron. Wiem że czekacie na wieści o moim synie, więc w skrócie:
Szymek miał dziś wykonane badanie kontrolne poziomu CRP i OB, po kolejnej zabójczej zresztą serii antybiotyków. Jest źle! Wynik mnie na tyle zdenerwował, że postanowiłam przerwać antybiotyk niezależnie od tego, co lekarz odpowie. Dość trucia mojego dziecka! Przynajmniej musi mieć choć tydzień na odpoczynek i regeneracje organizmu od tych trucizn! Ponieważ bardzo dokładnie analizuję każdy jego stan i leki, które bierze, w tym czasie zauważyłam, iż kiedy nie dostawał antybiotyku a było to od 4 stycznia 2016r. wieczór do 10 stycznia 2016 do końca dnia – wynik CRP obniżył się prawie o 3 pełne jednostki, więc to mną pokierowało, aby zaproponować doktor prowadzącej przerwę około tygodniową bez antybiotyku i sprawdzenie wyników po tym czasie. Jest zgoda, więc działamy w tej sprawie razem.
Szymek jest wychudzony, biały jeszcze bardziej i znów urósł, albo mi się wydaje, bo chudy strasznie.
Po odstawieniu antybiotyku już od połowy dnia widzę poprawę nastroju, apetytu, nawet uśmiech na jego twarzy i żarty. Dziś wieczorem kiedy się koło niego położyłam, nawet powiedział: mamo wstawaj i idź pisz swój artykuł, miałaś pisać – pisz, bo nie zdążysz… A ja z tej radości, że mam syna takiego mądrego i dojrzałego, leżałam jeszcze godzinę i wylegiwałam się, bo tak mi było dobrze. Zastanawiałam się też, czy pisać dziś ten artykuł, czy sobie go darować i zacząć jutro. Mój syn mnie pilnuje więc dla niego tu jestem i działam, jak na menadżera domu i bloga przystoi. ;-)
Zanim przejdę do szkolenia six sigma chcę wam pokazać kilka moich analiz, którymi kiedyś się fascynowałam a wchodząc wczoraj z ciekawości na analizy Google mojego bloga, znów za takim artykułem zatęskniłam.
Nie miałam czasu od dobrych kilku miesięcy obserwować co się dzieje na blogu, bo nie miałam do tego ani czasu, ani głowy, ale właśnie wczoraj mnie podkusiło i zaskoczyło wiele informacji, które chcę wam pokazać. Jeszcze tylko powiem że przez te moje analizy – powstawały artykuły takie jak: Analiza i wnioski – Kto czyta na głównej WP albo Ranking usługodawców sieci, przeglądarek internetowych, modeli urządzeń przenośnych – telefonów komórkowych (WP). Dziś zajmę się troszkę i tym, zgodnie z moim umysłem także ścisłym, bo nie po to studiowałam prawie 5 lat na UWM nauki ekonomiczne, nie po to Katedra Finansów i Bankowości wspierała mnie podczas pisania dwóch prac dyplomowych, które obroniłam żebym teraz nie mogła tego wykorzystać.
:-) Wygooglujcie sobie jak chcecie podane tytuły, tam to wskaźnikowy był odjazd. Na tym blogu zaczynałam od początku, od niedużej ilości odwiedzin ale po linii na wykresie można zauważyć rosnący przyrost.
Dziś nie będę już się rozpisywać, jeśli ktoś jest ciekawy jak przedstawia się analiza na minawetp.pl, proszę sobie powchodzić w każde poszczególne tabelki, można je również dodatkowo powiększyć klikając na nie jeszcze raz. Są to wykazy ilościowe poszczególnych wskaźników – dostawcy sieci, urządzenia, przeglądarki i systemy, także państwa które odwiedzają minawetp.pl, miasta – tylko niestety pierwsza dziesiątka, bo jak widać pod spodem jest ich strasznie dużo. Nie będę tu wszystkiego wklejać, bo to aż 3986 pozycji. Dość znaczący dla mnie i w zasadzie najważniejszy jest wskaźnik czasu poświęconego na dany artykuł przez poszczególnych odwiedzających, taka ilość minut cieszy, i chce się tym bardziej publikować i pisać, pisać.
Co do szkoleń six sigma – powiem najpierw co to jest. Celem szkolenia jest zrozumienie filozofii i koncepcji stojących za narzędziami statystycznymi, a nie jedynie nauka ich zastosowania. Szkolenie bazuje przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych, dzięki którym uczestnicy samodzielnie odkrywają wiedzę, która pozwoli im w przyszłości znacznie efektywniej rozwiązywać problemy organizacji.
Szkolenie adresowane jest w szczególności do:
– Inżynierów Procesu
– Inżynierów Jakości
– Technologów
– Managerów (szczególnie średniego szczebla, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o metodologii Six Sigma lub Lean Thinking)
Acha… a o tym już wkrótce :-)
… poz. 7 – Kenya… Kto z Kenii? Ręka do góry :-)
no_more nie nabijaj się, wywalam codziennie po 20, 30 komentarzy w różnych językach, bo nie rozumiem i mtślę zawsze że to spam.. Statystyki nie wymyślają sobie odwiedzających :-) wiesz to co nam się wydaje dziwne nie musi być dziwne w innej części kuli ziemskiej :-) raczej takich ludzi zdjęcia w necie ściągają i tagi, tylko niektórzy tłumaczą tekst na swój język w Google. Twój komentarz nawet nie zauważą… Ale chętnie poznam kenijczyka
… czy ty wiesz, jak ja byłem młody, to też byłem murzynem i grałem w kosza… poważnie, tak robiłem… patrz: https://www.youtube.com/watch?v=uAU4Vh7aS_0#t=00m56s
… tak robiłem, potem mi przeszło :-)
:-) :-) no… fajnie, fajnie :-)
Specjalnie dla Ciebie no_more sprawdziłam wejścia z Kenii w przeciągu dwóch dni od pojawienia się Twojego komentarza, nie wiem co na to powiesz, dla mnie to trochę nawet zabawne ale ktoś z Kenii wchodził na mój blog 6 razy, w zasadzie pięć osób, jeden dwa razy, nawet go chyba czytali, bo czas średni jaki analityka Google pokazuje to 1,22 to sporo, było to z modelu urządzenia SM-B312E, co lepsze to jakiś polak, bo pojawia mi się język polski, domena sieci opera-mini.net, marka urządzenia Samsung, jest tez opera, o przepraszam ta osoba siedziała na minawetp.pl 485 s. czyli system zliczył średnie wejście wszystkich.No dobrze tyle w sprawie Kenii z 25 i 26 stycznia 2016
Główny materiał dowodowy tutaj – :-) https://picasaweb.google.com/101588217884241511509/WejsciaZKeniiNaMinawetpPlWDnia2526Stycznia2016#6244078293797708994
… dziękuję za wytłumaczenie… wprawdzie coś „materiał dowodowy” mi się nie wyświetla, ale to nieistotne… wierzę Ci, a nawet ufam :-)
No rzeczywiście… udostępiłam tylko sobie :-) wybacz już link publiczny…a czym sobie zasłużyłam aż na zaufanie? :-)
… nie wiem – bo tego się nie wie, tylko się czuje :-)