Home / WSZYSTKIE ARTYKUŁY / ARCHIWALNE / NIC SOBIE NIE POWIĘKSZAJ, BO NIE WIADOMO, CO CI JESZCZE UROŚNIE!

NIC SOBIE NIE POWIĘKSZAJ, BO NIE WIADOMO, CO CI JESZCZE UROŚNIE!

 

Temat może wydawać się głupi, troszkę nawet wyolbrzymiony, ale coś w tym powiększaniu naturalnym jest i nad sztucznym powiększaniem czegokolwiek w swoim ciele należy mocniej się zastanowić!

 

Z wiekiem rośnie nam nos, poszerza się, zauważ u starszych ludzi ich nosy są dużo szersze. Okazuje się, że pewne części ciała człowieka z upływem czasu, lat powiększają się.

 

Ucho też rośnie, ale że ciągle rosną u kobiet piersi, to pewnie o tym nie wiedziałeś, ja też nie. :-)

 

Wyczytałam to w jakimś artykule, dziewczyna miała problem z biustonoszem, nie była już nastolatką, ciągle kupowała ten sam rozmiar, wymieniając garderobę w sklepie usłyszała od specjalisty:

„Pamiętaj o tym, twój biust ciągle rośnie!”

 

 

 

 

Bzdura? Nie sądzę…Myślę też, że w pewnym sensie to prawda. Widzę z upływem swoich lat że, mimo iż jestem już dojrzałą kobietą nie zmieniam biustonoszy na mniejsze tylko właśnie na większe.

A tak swoją drogą ciekawe jak to jest z niektórymi męskimi częściami ciała, czy z upływem lat one też rosną, tak jak kobiet piersi?

 

Wychodzi na to, że niektóre operacje plastyczne, na które decydują się kobiety mogą być zupełnie nie potrzebne, zbędne, ze względu choćby na to, że nigdy do końca nie wiemy, co w naszym ciele w ciągu kolejnych lat a nawet w trakcie całego życia jeszcze nam urośnie, powiększy się, zmieni :-).

 

 

Dodatkowe informacje. To są na pewno fakty:

 

 

1. 47 proc. mężczyzn w kontakcie z kobietą swoje pierwsze spojrzenie kieruje w stronę biustu.

– info z Badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Wiktorii w Wellington w Nowej Zelandii.

 

2. „Dotykaj ich, Bądź pewny, że nie znikną”, to hasło skierowane głównie do panów, aby dbali o piersi swoich kobiet – Breast Unit Prague, czeska organizacja Promowanie profilaktyki raka piersi.

 

3. „Nie pieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach”.Staraj się robić to częściej będąc ze swoją kobietą, ale sprawdź jak wykonywać to poprawnie, bo tak jak męski przyrząd po swojej eksplozji nie chce dotyku, tak samo kobiece piersi po szczytowaniu, chcą mieć chwile spokoju i zostać przez chwilę same.

 

4. Oczy są tej samej wielkości od urodzenia.

 

5. Kciuk ma tę samą długość co nos.

 

6. Jeżeli przeciętny mężczyzna nie goliłby się przez całe swoje życie, to w dniu śmierci miałby brodę długości 4 metrów.

 

 

Archiwum 8.02.2013

2 komentarze

  1. Akurat to, że nos ciągle rośnie nie jest dla mnie dobrą wiadomością ;)

  2. Witaj serdecznie,
    Gratuluję wspaniałej strony – ciekawa grafika.
    pozdrawiam ciepło

Leave a Reply

Your email address will not be published.